Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért érezem azt hogy én...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érezem azt hogy én alkalmatlan vagyok a szexre?

Figyelt kérdés

Szűz vagyok még. Nem akar összejönni egy barátnő sem. Meg mindig azt érzem hogy én úgy sem tudnám kielégíteni a lányt. Nem tudom hogy kell nyalni, ujjazni,szexelni. Meg lehet nem is lenne teljesen kemény. Meg csak egy menetet birnék egy nap stb.

Meg nem is néznek rám férfiként a lányok. Ezt is bizonyítja az hogy nem volt még barátnőm.

Ahogy telik az idő egyre jobban ezt érzem hogy én nem lennék jó egy nőnek sem. Biztos találnának nálam jobbat.

Pedig szerintem rendes ember vagyok, csak ugye egy nőnek nem ez számít párkeresésnél, hanem a férfias tulajdonságok.


23/F


2020. jan. 13. 23:52
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Az ilyen esetek miatt vitték el régen a fiúkat 18 évesen hivatásoshoz. Ez évről-évre egyre csak rosszabb lesz. Valamit csinálj. Te ismered magad, így helyetted dönteni nem tudok. Ha prosti, akkor az. Ha csúnya, kövér, kedves nő, akkor az. De valamit kezdj magaddal, mert becsavarodsz.
2020. jan. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
#1 remek választ adott. ha te ennyire lenézed magad-ami látszik rajtad hidd el-akkor mit akarsz egy nőtől? fizess be egy boldog félórára csak hogy legyen valami kiindulási alapod,és egy személyiség fejlesztő tanfolyam sem ártana. vagy csak találd meg a tökeid végre...
2020. jan. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ezt éreztem aztán lefeküdtem egy érett exprostival és ő rendkívül élvezte a dolgot és el is ment pedig szűz voltam. Olvass sokat a dologról,amikor oda érsz ültesd át gyakorlatba. És a férfi nem úgy születik hogy tud nyalni. Kipróbàltam érdekes egy csajszit kinyalni.28 voltam amikor elveszítettem. Ja és baráti kapcsolatom van azóta is a hölgyel. De azóta se csináltuk. Meg van családja és a férje engedélyével történt a dolog.
2020. jan. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Betegek a gondolataid. Ez a baj!
2020. jan. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!