Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehet hogy az análra alkalmatl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy az análra alkalmatlan vagyok?

Figyelt kérdés

Akármennyi előkészítés van fáj! Több mérettel és partnerrel próbáltam! Prdig akarom, mert láttam azokon akiket dugtam hogy élvezik és érdekel

Milyen...


2016. jún. 2. 06:19
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Nekem másodszorra sikerült. Volt bennem egy kicsi alkohol. És használj jó sok sikosítót.
2016. jún. 2. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

ha kakilsz az is fáj?

...ha igen,..............ORVOSOVICS ORVOSOV !

2016. jún. 2. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem akkor nem
2016. jún. 2. 07:34
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Játékszerek? Vibrátor, dildó? Gyakorolja azokkal, azt te irányítod, így rájöhetsz, hogy hogyan esik jól.
2016. jún. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem mikor ilyen volt apró repedések, sérülések miatt fájt, nem lehet hogy valamelyik partnered kidörzsölt és kisebesedett? jó egy hónapig kentem mire rendbe jött és addig egyáltalán nem szexeltem, mert minden fájt
2016. jún. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem értitek a kérdést szerintem páran.
2016. jún. 2. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!