Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az enyhén átlagon felüli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az enyhén átlagon felüli pénisz az ideális?

Figyelt kérdés
Sajnos sokaknak problémát jelent kellemesen befogadni a nagy méretem, a kicsi farok pedig sokszor lenézett dolog. Emiatt egyik se ideális, bár valószínűleg a kicsi a rosszabb.

2020. jan. 15. 15:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Emberfuggo

Én egy naggyal érzem jól magam jelenleg, de már voltam kisebbekkel, azokkal se volt rossz

20/L

2020. jan. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az ideális pénisz legfontosabb tulajdonsága, hogy az ideális pasihoz tartozik és pont. Neki meg pont akkora van amekkora és tudja is használni.
2020. jan. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

12#


Ha lenne ideális pasi...


Ha a kiszemelt tudja használni...


Több "ha" is van

2020. jan. 15. 17:06
 14/15 anonim ***** válasza:

nekem 19 és vastagabb is az átlagtól. a nagyon szűk 20éves kis csajokba nem ment be, vagy csak nagyon nehezen. a nők többségébe hosszában sem fért be. pedig szerintem éppen csak nagy. volt olyan is akinek gyereke volt de nem akarta hogy tövig nyomjam és ennek ellenére is szerelmes volt a kolbászba.

Találj olyat aki rá tud kattanni és értékeli is. Inkább ez mint a 10 centi. Én csak akkor "nem tudtam használni" amikor nem fért be valakibe és mindig mindent kitalált hogy ne sexeljünk. De ezek a fiatal kiscsajok a nyalást se engedték szóval rendesen prűdek is voltak.

2020. jan. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Pedig pont a 20 éves kiscsajok a legdurvábbak :D

Ismerek olyant, akinek 2 átlagos farok is befér punciba és az szereti, mellesleg 19 éves. Nekem kifejezetten nagy, de 18 éves szűz lány is bírta, olyan még soha nem volt, hogy egyáltalán ne ment volna be...

2020. jan. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!