Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkedjen egy visszahúzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjen egy visszahúzódó (de magabiztos) 20 éves fiatal?

Figyelt kérdés
Disco, szórakozóhely kilőve, mert nem járok ilyen helyekre

2019. jún. 5. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Fiú vagy Lány?
2019. jún. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha valóban magabiztos vagy, akkor akár a buszmegállóban is szóba tudsz elegyedni egy nővel, akivel később jobban megismerhetitek egymást.
2019. jún. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
Marhára nem vagy te magabiztos. Lövésed nincs erről a fogalomról, úgyhogy ne dobálózz vele mert szégyent hozol a tényleg magabiztos férfiakra.
2019. jún. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Először: Még nem is írtam, hogy fiú vagyok (amit az első jogosan kérdezett)

Másodszor:Tudom a fogalmát, hidd el. A kérdésem egyszerű volt, ebből nem szűröd le, hogy magabiztos vagyok-e, vagy sem. Nem sajnáltattam magam, egyszerű kérdést tettem fel. És a mai világban ne keverd összr a magabiztos férfiakat a bunkó férfiakkal

2019. jún. 5. 21:48
 5/8 anonim ***** válasza:
27%
Saját magadat ásod alá ezzel a kérdéssel. Egy tényleg magabiztos férfi itt nem tesz fel kérdést, főleg nem ilyen kérdést.
2019. jún. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:

Nincs rá biztos taktika, gyakorlatilag bárhol megismerheted életed párját. Lehet, hogy a sarki hamburgeresnél fogod leönteni kávéval, de lehet, hogy a könyvtárban fogtok összeismerkedni napokon tartó szemezést követően.


#5: Ez azért így elég meredek, hogy a magabiztos férfi nem jár gyakorira, és nem kérdez. Kicsit skatulyázol, nemde? :D

2019. jún. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az 5-ös nagyon pörög valamin. Attol, hogy megkerdezem (tf.) paksiként, hogy van-e valami jó hely Pesten, attól nem vagyok magabiztos? Te gondolom annyira magabiztos vagy, hogy bármire tudod a választ. A magabiztos ember nem kér segítséget semmiben?
2019. jún. 5. 21:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Pesten a tindert kell veretni és le sem lehet kaparni a nőket.
2019. jún. 6. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!