Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi a normális szex hetente...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pallagi Krisztina kérdése:

Mennyi a normális szex hetente 6éves kapcsolat vagy házasság után?

Figyelt kérdés
Nekunk hetente max 1 én ezért balhézok,ideges vok nekem ez kumma kevés,de nem lesz tobb,o alig kezdeményez, kinek illik kezdeményezni? Gyerek is van 5éves azota romlott meg a szexuális életunk,meg volt pár kikacsintása a férjemnek,de még időben közbe léptem,de a szex az nem javult meg.

2020. jan. 15. 19:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%

Nekunk 5 eves kpcsoltban havi 1x volt.. vege is lett, bar nem ezmiatt.

22L

2020. jan. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Beütöttem mindent a szexkalkulátorba, és azt írta, hogy számotokra az ideális szex heti 2,7. Heti 1 kummával ki tudlak segíteni. F35
2020. jan. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%

Sokan örülnének hidd el 6 éves kapcsolat után heti egy szexnek.

Szerintem a ti esetetekben ez átlagosnak mondható.

Te mennyit igényelnél?

Mondtad már ezt a párodnak?

2020. jan. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
8 éve vagyunk együtt abbol 2 eve házasok van egy 20 honapos kisfiú mi 10 12 naponta 1* csináljuk. A heti 1 az hozzank képest kivalo :). En akarnék többet is de azt már nagyon unom hogy mindig mindent én csinálok/jak és nem kapok erte semmit. ( már beszeltünk erról a problémárol de nincs javulás sőt...)
2020. jan. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ennyi idősen minden nap volt, az volt a normális.
2020. jan. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi 15 éve vagyunk együtt, és most heti 2 van kb, de nekünk 4 éves a gyerek, és ez kb.1 éve állt így visszább, a gyerek születése után 2-3 évig jó,ha havi 2 volt...Ha dolgoztok a kapcsolaton, és mindketten szeretnétek változtatni, talán még nálatok is rendeződhet...
2020. jan. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ke..


Mondd meg neki, hogy ha gyereket akar, akkor erőltesse már meg magát, mert így nehezen fog összejönni.

Az már más kérdés, hogy mi a fenének még egy gyerek egy ilyen szuper kapcsolatba?


Hogy a kérdésedre is válaszoljak, nincs olyan, hogy "normális" szex-mennyiség, annyi legyen amennyi mindkét félnek kielégítő, meg kell találni az arany középutat. Minden pár más és más, a nagyon eltérő igények sose vezetnek semmi jóra hosszú távon sajnos.

2020. jan. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

9 éve együtt, heti max 1, de van hogy attol is ritkább. En mar nem tepem a szam emiatt, ugyse javul...

Eleinte jobb volt, bar nekem akkor is keves volt.

30 eves letemre recskaznom kell mint a tiniknek. Röhej!

2020. jan. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
13 éve vagyunk együtt, 2 gyerek van, heti 1, néha 2 van...
2020. jan. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
kevés az. talán hagynod kellett volna a férjed kikacsintani,miközben Te is elkalandoztál volna. egy vágyaktól megkopott házasságban éltek,ahol nem is biztos hogy mindkét fél felakarja szítani a szenvedély tűzét. mit nem kap meg otthon ami miatt kifelé kacsingatott? nem hiszem hogy a gyerek születése volt a gond,bár lehet hogy a figyelem a szexről elterelődött a koszos pelenkák és a babasírás felé. talán magad is elhagytad,elhíztál,az elején,és nem volt kedved a "kummához" és mire észbe kaptál,vagy változott volna valami a fickó már másvalakire gerjedt. kezdeményezd ha vágysz a szexre, ő meg tegye amit férjként a kötelessége! ha nem megy,tarts szeretőt.
2020. jan. 16. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!