Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nyitott kapcsolatból lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitott kapcsolatból lehet később akár monogám házasság?

Figyelt kérdés

Fiatalok vagyunk , 2 éve együtt és a barátnőm felvetette hogy esetlege kipróbálná mással is a pettinget vagy az orális szexet de nem akar megcsalni.


Mivel engem beindít ez a dolog, mondtam neki hogy Én végülis nem bánom ha tálalunk valakit, csinálhatja.


Szerintetek ha ilyen nyitott kapcsolatba lennénk rgy darabig, az azzal járna hogy onnantól kezdve később se lehet ezt komolyan venni?


Még nem tálaltunk neki "partnert" mert vmi ismeretlen emberkét akarunk. 23f/l



2019. aug. 24. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt kell eldönteni, hogy azok után is tudtok-e egymásra ugyanúgy tekinteni mint azelőtt. Itt arra gondolok, hogy te ugyanúgy tekintenél-e rá, és ő is rád, akkor is mint most, ha tudnátok, hogy a kedvesed egy másik pasi fütykösét kényeztette, bevette a szájába és leszopta, csókolózott vele, vagy a pasi ujjazta, nyalta a punciját, kényeztette a mellbimbóját stb. Ha tudtok ezzel együtt élni akkor semmi akadálya nincs annak, hogy ugyanolyan komoly legyen a kapcsolatotok mint az esemény előtt volt. 🙂
2019. aug. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyított kapcsolatból monogám házasság nem hiszem, hogy lehetséges, de nyitott házasság nagyon is igen. Ha már a kapcsolatban is nyíltak vagytok akkor ez a házasságban is jól működhet. Mi is ilyen nyitott kapcsolatban voltunk, de azóta ez megszűnt. Ugyanis össze hazasodtunk és most myitott házasságban vagyunk🤣. Amúgy soha nem lennénk monogamok. 30 f 28 n
2020. ápr. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!