Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan párkapcsolatban,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan párkapcsolatban, hogy a barátnő csak úgy leszop 1-2 szer egy nap, mert valójában ő szereti csinálni?

Figyelt kérdés
2020. jan. 15. 21:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
van hogy különösen kedves :D
2020. jan. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

10es válaszolónak mondom, hogy te egy igazi szopófantom vagy, mindig felbukkansz itt-ott. 🤭👌

Én qurvára imádnám, biztos nem állítanálak le!

De sokunk van ezzel így szerintem 😉

2020. jan. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Van. Volt egy ilyen barátnőm. Simán tévéztünk, aztán nekiállt. Vagy szex után összebújtunk és újra nekiállt. Érdekes volt, de szerintem ez évek után már kicsit levesz a dolog élvezetéből. :D
2020. jan. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ez nálunk is rendszeres, és persze ha van lehetőség, rögtön viszonzom is.


F

2020. jan. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Sajnos én pont a forditottját fogtam ki. Egyik nejem se szerette, igy a szopás teljesen kimaradt az életemből.
2020. jan. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hát nem minden nap, de van.
2020. jan. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!