Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Titeket mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Titeket mennyire izgat a fenék nyalás? Mit gondoltok róla? Persze tiszta, igényes, ápolt nő esetében. (Meg nyilván nem arra kell gondolni, hogy a sz. Rt nyald ki belőle :D) Személy szerint nekem nagy kedvencem. 22/L

Figyelt kérdés

2020. jan. 16. 12:49
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
90%
Engem semennyire... Én maradok egy "emelettel" feljebb 😂😂
2020. jan. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

Engem tud kellemes érzéssel eltölteni azis ha én csinálom v ha a bnőm az is.


32F

2020. jan. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Imádom, nem mellesleg egy szép Női popsit anál előtt így a legjobb "kinyitni"!
2020. jan. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Egy szép női popsinak nehezen lehet ellenállni. Személy szerint Én szívesen kényeztetem a párom popsiját is a nyelvemmel. Nekem ez teljesen természetes.
2020. jan. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
0%

Imádom! Tényleg el tudsz élvezni attól hogy csak nyalom a feneked?? Ezt Nagyon szívesen kipróbálnám. :D

34F

2020. jan. 17. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 morcosmedve44 ***** válasza:
Nagyon izgató és jó dolog de csak ha persze ápolt és borotvált a célterület. Bele is dugja az ember a nyelvét adott esetben, mozgatja ki be, ez is szokott tetszeni annak aki vevő rá. Én nem vetem meg azt sem ha kapom. (F)
2020. jan. 17. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
80%

#9-es,


Nem jól futsz neki, ha a csajod nem hagyja :-)

Ezt ugy kell csinálni, hogy nem is veszi észre, csak élvezi.

Pl jó sokáig puncinyalás-ujjazáskor szépen elkezded halálfinoman karmolni a punci és popsi közötti kis bőrt és egyre lejjebb a popsilukat is körbe-körbe. Látni fogod a reakciót, majd néha a nyelveddel ugyanezt. Csak azt érzni a lány, hogy : húúú de isteni finom. És egyre többször a nyelveddel tévedsz oda, de nem megdugni kell a nyelveddel, csak körbe-körbe nyalni épp hogy hozzáérve.


Magyarul rávezetni, hogy húúú de finom.

Mindig mindenütt azt olvasom, hogy megbeszélni, megbeszélni megbeszélni. Én ezt nagy hülyeségnek tartom. Mert akkor nem az "érzelmi alapon felfedezni a másikat"-tól lesz élmény és orgazmus, hanem a tudatos cselekvéstől, amit ugye megbeszéltünk. (de csak talán !!!)

És nem megtanulni kell szexelni, hanem élménnyel játszva önzetlenül kényeztetni a másikat és csak akkor lesz élmény (olyan igazi), ha a felfedezéser van idő, belső késztetés.

A többi csak olyan mint a számitástechnika által emberekbe sulykolt 0 és 1, a vagy vagy világ, iparszerű.

2020. jan. 17. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem csinálni. Jó hallani meg érezni ahogy a lány élvezi a dolgot. Bármire hajlandó vagyok, hogy örömöt okozzak a lánynak akivel vagyok. XX férfi
2020. jan. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok. Én nagyon szeretem ha nekem csinálják. 23L
2020. jan. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Ez tetszik hogy egy csaj elmegy az ilyentől, amikor egy szép popsit nyalhatok olyankor majd szét tudna durranni a szerszám, néha volt hogy nyalás közben el is mentem.


33/F

2020. jan. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!