Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudnatok segiteni Budapesten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnatok segiteni Budapesten egy otvenes holgy hol tud magara ado igenyes tarsat talalni. Nyilvan a fiataloknak valo szorakozohelyek nem johetnek szoba? Valami otlet?

Figyelt kérdés
AZ internetes tarskereso oldlakat mellozve ha lehet,mert azokkal semmi Jo tapasztalatom nincs.Koszonom a tippeket!

2014. okt. 25. 01:27
 1/5 anonim ***** válasza:

A szórakozóhely semmilyen korosztály számára nem a tartós párkapcsolatok keletkezésének fő színhelye.

Ugyanúgy tudsz társat találni, ahogy a fiatalabb korosztály is. Véletlenül, mindenfele, ahol emberek fordulnak elő: közértben, nyelvtanfolyamon, orvosi rendelőben, autószerelőnél, liftben, társkereső iroda révén.

2014. okt. 25. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszek a direkt keresésben, ahol nyilván a legjobb formádat próbálod adni, ezért egy nagyon erőltetett dolog kerekedik belőle. Ugyanez a randi meg társkereső oldalak pepitában. Szörnyű.

Azt gondolom, ha keresel, nem fogsz találni. Ha jelzed a férfiaknak, hogy elérhető vagy (ez elsősorban nonverbális, másodsorban verbális jelzés (pl finom kacérkodás)) az sokkal célravezetőbb.

Ha félsz a csalódástól, még egy kufirc sem fog összejönni. Tudom, nem ez a cél, de KELL LENNIE ilyen kis békés ismerkedéseknek SAJÁT MAGADDAL, hiszen újra kell tanulnod a saját értékeidet, a belsőd és a külsőd(!) kezelését.

Szerintem ez működik.


38/F

2014. okt. 25. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de nagyon nehéz dolgod lesz. Én ugyanebben a cipőben járok, én is ötvenes nő vagyok.

Társkeresésből már le tudnék diplomázni... Évek óta próbálkozom, és semmi! Pedig nem vagyok se csúnya, se buta. A netes társkeresőkön alapvetően csak szex kalandot keres a pasik 99 %-a. A korunkbéli pasik olyanok mint a parkoló, vagy foglalt vagy rokkant. A maradék aki ki is néz valahogy, az meg max. 35-40 éves nőt keres.

Munkahelyen én nem nagyon szeretek ismerkedni, (házinyúl effektus), plusz ha esetleg nem jön össze a dolog, évekig kerülgethetjük egymást.

Utcán a mi korosztályunkat már nem nagyon szólítják le... Szórakozóhelyre egyedül nem megy az ember.

A fiataloknak sem könnyű az ismerkedés, hát még nekünk!? De, mint tudjuk a remény hal meg utoljára, én is várok még, bízom benne, hogy az élet még megjutalmaz egy nekemvaló férfivel!

2014. okt. 25. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Otven évesen legyen mar annyira igényes is, hogy eltalálja a kategóriát ha kérdést tesz fel....
2014. okt. 25. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat.nagyon nehez,nincsenek tul Nagy elvaradaim,megis.igen en is azt tapasztaltam,hogy a tarskereso oldalak semmit nem ernek mert ott a ferfiak nem komoly kapcsolatot keresnek,ellenben en igen.Azt is tudom,hogy a szorakozohelyek nem megfeleloek,de tenyleg nagyon nehez ennyi idosen.

Varok,turelmes vagyok,csak kozben nagyon maganyos.

Vagyom arra hogy szeressenek,szerethessek.

Te pedig kedves utolso,nem kioktatast varok,hanem tanacsokat,ha nem tudsz hozzaszolni ertelmesen,kerlek ne valaszolj a kerdesemre.

Azert koszonom szepen a segitokesz valaszaitokat.

Neked pedig harmadik sok sikert kivanok,kitartas!Egyszer nekunk is megadatik majd a boldogsag.

2014. okt. 25. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!