Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sportoló srácok, nektek is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sportoló srácok, nektek is volt már hasonló vágyatok / képzelgésetek? Esetleg meg is valósult?

Figyelt kérdés

Most vagyok 20 éves, középsuliban az iskola kézilabda csapatában voltam bent kb 2-3 évig, viszont eléggé perverz vágyaim voltak már akkor is. Pl volt hogy azt képzeltem el hogy az egyik csapattársam barátnőjét a sráccal együtt megdugjuk, aztán ráélvezünk a csajra. Máskor meg azt, hogy a csapattársam akkor 16 éves hugával csináljuk ezt, úgy hogy Ő ezt végignézi.


Nektek volt már ilyen? Ez szerintetek beteges? (Ha gondoljátok, írjátok meg hogy mit sportoltok. :D)


20/F



2020. jan. 16. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt ilyen, de valahogy mindig megtaláltak a kalandok, mikor nem is kerestem őket

20F

2020. jan. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi köze ennek a sporthoz? Ki ne ábrándozna tizen, vagy huszonévesen arról, hogy ezt-vagy azt a csajt megdugja? Ha ez perverzió lenne akkor perverz lenne az egész világ :)
2020. jan. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

csapattársammal egy csajt mindig közösen dugtunk, heti pár alkalommal, meg már egymás előtt is szexeltünk külön külön csajjal, csak egy szobában voltunk mind a 4-en. meg volt olyan, hogy haverom albérletében szexeltem egy lánnyal és a haverom hazajött és simán bejött és elővette.

sztem ebben nincs semmi rossz

tesi szak egyetemen

2020. jan. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Attól, hogy 2-3 évig kéziztél, még nem vagy sportoló
2020. jan. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hol írtam azt egy szóval is Te szerencsecsomag? :D
2020. jan. 16. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!