Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt nektek is hasonló képzelg...

Volt nektek is hasonló képzelgésetek éjszaka?

Figyelt kérdés
A kisbabánk legtöbbször úgy alszik el este és éjszaka hogy az ölünkbe dajkáljuk. Mikor elalszik betesszük az ágyába (külön szobába alszik). Amikor éjjel az egyik oldalamról a másikra fordulok többször is arra riadok fel, hogy azt hiszem hogy még mindig a mellkasomon van a baba és forduláskor legurul rólam. Előfordult hogy félálomban elkezdtem keresni magam körül az ágyon, meg volt hogy az ágy mellett tapogatóztam a szőnyegen hogy hol van. Párszor már olyan is volt hogy felébresztettem a férjemet hogy hova lett a gyerek. Ő meg nem értette mit akarok. Ilyenkor teljesen pánikba esek, ami eltart kb fél percig mire felébredek szerencsére. Ez már nagyon beteges? Mással is fordult már elő ilyesmi?
2009. okt. 8. 14:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, az első pár hónapban velem is nagyon sokszor előfordult. Gondolom, a kialvatlanság és a felelősség.
2009. okt. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia! Ez egy normális anyai ösztön.Álmunkban is a baba körül forog az agyunk. Óvjuk,féltjük őt. Ennyi! Ugyan így vagyok én is.éppen tegnap volt olyan hogy a páromat elkezdtem arrébb görgetni az ágyon,hogy mennjen arrébb mert ráfeküdt a gyerekre.pedig csak bújt hozzám szegény,és pánikolt ő is mert azt hitte hogy tényleg rajta fekszik! :) Pedig a bébink az ágyikójába alukált! :)
2009. okt. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Velem is többször volt ilyen szörnyű. Kezd múlni, 3.5 hónapos a csaj.
2009. okt. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Esetleg tegyétek be a kiságyat a ti szobátokba arra az időre, amíg ez az érzés elmúlik. Talán ha meglátod egyből, amikor kinyitod a szemed, nem fogod a földön keresgélni... Én is nagyon kimerült voltam az elsővel, pihenj sokat!
2009. okt. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ilyen vele mis többször előfordul még a mai napig is, pedig a kisfiam elmúlt 1 éves.

1 hete volt az utolsó. Eddig. Apa komplett idiótának nézett, amikor hajnalban felráztam, hogy keljen fel azonnal, mert ráfeküdt a gyerekre. (A vicces az egészben, hogy a kisfiunknak külön szobája van, és még egyszer sem aludt közöttünk.)

2009. okt. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 3 hónapos koráig voltak ilyen álmaim, aztán egyszer csak megszűntek. Mindig azt álmodtam, hogy ott fekszik a karomon és szóltam apának hogy vigyázzon nehogy megnyomja. Pedig emlékszem is hogy így volt, mégis aludtam. Aztán azóta már nem jönnek ezek az álmok.
2009. okt. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Dejó! :-) Akkor mégsem beteges. Azt már le sem mertem irni hogy álmomban mindig a sirását hallom, pedig alszik a kicsikém.
2009. okt. 8. 14:37
 8/12 anonim ***** válasza:

szia, nekem 1 éves a babám, ilyen még nem volt, mert nem alszik velünk, viszont olyan volt, hogy rengetegszer hallottam a sírását, pedig nem sírt.

meg a mai napig amikor éjjel felébredek (kb.2szer), akkor MINDIG átmegyek a szobájába, és megnézem, alszik-e, lélekzik-e stb. este lefekvés után néha többször is kimegyek, megnézem, be van-e zárva az ajtó, meg ilyesmik.

képes voltam már többször is kivenni a kezéből alvás közben vagy a feje alól a párnáját (lapos), nehogy ráarkja az arcára :))))

2009. okt. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen aztán amióta az ágyában alatatom nincs ilyen.Én is azt hittem h meghibbantam.:))))
2009. okt. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen,felkeltettem a férjemet h.ráfeküdt a gyerekre mert nem találom :-) Szörnyű volt.
2009. okt. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!