Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megpróbálkozzak ezzel a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbálkozzak ezzel a nudista lánnyal?

Figyelt kérdés
Nyáron jártam egy nudista strandra ahol nagyon tetszett egy nagyon jó csaj.Kölcsönösen nézegettük egymást de nem beszéltem vele de úgy éreztem különböző jelekből én is tetszem neki.Láttam amikor bemegyek a vízbe mindig megnéz.És úgy tűnt tetszik neki amikor én is megnézem őt.Amikor tudtam kimentem nudizni és szinte ott is volt mindig.A nyárnak úgy lett vége,hogy csak nézegettük egymást de nem beszéltünk.Nem is láttam sokáig,de egy pár hete feltűnt a lakóhelyem közelében.Sokszor szoktam låtni ugyanazon a buszon amelyikkel jövök haza és bevásárolni is ugyanoda jár ahová én.Már lehet,hogy le is szólítottam volna de nem akar rám nézni soha és ez nagyon zavar.Én mindig rá szoktam nézni de ő rám egyáltalán nem.Pedig nagyon tetszik.Így meg merjem szólítani?Vagy ha nam ad bíztatást ennyire akkor hagyjam?

2020. jan. 17. 15:59
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Próbálkozz meg, mit veszíthetsz? Nézz rá, szemezz vele, köszönj és szólítsd meg, hogy helló szia, majd vezesd elő hogy hol találkoztatok. Csak lazán, könnyedén - ha nem veszi a lapot, akkor nem veszi, akkor kulturáltan odébbállsz. Viszont ha nem próbálod meg akkor sosem tudod meg "mi lett volna ha...".
2020. jan. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
IGEN!
2020. jan. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Igen, óvatosan, a buszon vagy a boltban...

Lehet nem emlékszik a fejedre! :D

2020. jan. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Én sokat járok nudira, és sok ismerősöm is van onnan.

A múltkor az egyik boltban megszólított valaki - elképzelésem sem volt hogy ki is ő?

Aztán elmondta, hogy mikor és milyen társaságban voltunk együtt.

Így már emlékeztem rá: ott és akkor nagyon jól nézett ki, de így felöltözve igen sz@rul!

(a ruha rondít az emberen!:)

2020. jan. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%

"(a ruha rondít az emberen!:)"


Akkor, ha nincs stílusa 😄

2020. jan. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyerünk előre.
2020. jan. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezd meg, hogy ismeritek e valahonnan egymast, mert o neked nagyon ismeros. Majd feldobhatod, hogy eszedbe jutott, hogy honnan ismeros.
2020. jan. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Végül lett belőle valami?
2020. jan. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Noná! Tudod hányan szeretnének olyan barátnőt, akivel lehet nudizni menni, de azt sem tudják honnan akasszanak le ilyet?
2020. jan. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Vetkőzz pucérra a buszon és úgy menj oda hozzá, mert ruhában nem ismer meg, hogy te vagy az!
2021. júl. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!