Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lepjem meg a párom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lepjem meg a párom?

Figyelt kérdés

Gyors válaszokra lenne szükségem mert nem sokára hazaér.


Jól megvagyunk a szex terén is de szeretnék neki valami újat adni, kicsit eltérni a megszokottól..

Minden este együtt fürdünk, gondoltam már ott kéne rosszalkodni.. felakarom izgatni annyira hogy ne az a gyors munkautáni kamatyolás legyen hanem még másnap is azt emlegesse mennyire jó volt.


Ötletek hogy lehetne maximálisan felizgatni egy férfit?


2020. jan. 17. 16:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Várd terített asztallal!
2020. jan. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Várd szexis ruhában mondjuk olyanban ami átlátszik ès sejteti beki hogy pl.szexi fehèrneműben vagy.

Miniszoknyában amu alòl vèletlenül kivillan a combfix.

2020. jan. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%

Nyald le , arc pakolás, anál, barátnőd,haver, swinger, különleges hely, új póz, valami csini ruci, bizar szex játék


Találd már fel magad

N

2020. jan. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
Nyald is meg Nyeld is
2020. jan. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
Ugyan így vagyok csak nálunk én vagyok a férfi. Ötleteket inkább nőktől várok. Ha lehet privátban. Köszi
2020. jan. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mi van veletek? Ennyire elfáradtatok így a hétvégére? 😀
2020. jan. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A jó tipp mindig jól jön
2020. jan. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Terített asztal, pezsgő, gyertya, halk zene.

Szexi ruha.

Vacsora után sztriptíz az asztalon.

2020. jan. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Péntek estére hulla vagyok - hazaérve egy vad, szexi leteperéssel inkább csak a kényszert érzem, hogy nekem itt és most készen kell állnom. Előbb egy nyugtató masszázst, ellazítást vennék szívesen, utána jöhet minden, ami szexi.
2020. jan. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A fenti tippek segíthetnek ÁLTALÁNOSSÁGBAN, te viszont nem egy általános pasit/nőt akarsz feltüzelni hanem a párod. Az hogy neki mi az izgató, mitől indul be leginkább meg csak ti tudhatjátok. Gondolj vissza mikor volt az amikor a legjobban beindult és annak a körülményeit teremtsd meg ismét.

Még jobb, ha beszélgettek, mit szeret, mit nem, mik a titkos vágyai, mit szeretne kipróbálni.

2020. jan. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!