Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sikerült a spriccelős orgazmus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikerült a spriccelős orgazmus. Ilyennek kell lennie?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm elmagyarázta, hogy hogyan volt spriccelős orgazmusa, azt mondta ujjazzam magam és közben nyomjam lefelé az alhasam. Megcsináltam, egyből pár perc után sikerült is, ami nagyon durva, meglepett, nem is gondoltam volna, hogy menni fog, viszont teljesen más volt mint a csikló orgazmus. Itt ugye egyre jobban éreztem azt, mintha bepisilnék, majd egyszer csak hirtelen jött is a cucc. Ez akkor pisi, vagy micsoda? Igazából nem volt olyan hu de jó érzés, inkább megkönnyebbülés, a csiklóorgazmus az sokkal inkább intenzívebb, és összehúzódik tőle a méhem, de ettől nem. Ezt kell érezzem egy rendes squirtnél? Mert egyáltalán nem volt az a csiklóorgazmusos tipikus "jó" érzés, csak jött a ugye ez a lé. Szóval a spriccelős orgazmus az végül is az, amikor annyira ingerled a g pontod, hogy bepisilsz tőle?

2020. jan. 19. 02:35
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve hüvelyi orgazmusom nem volt még, ez azzal jár együtt, vagy ez ugyanaz a dolog? Vagy lehet hüvelyi orgazmus nélkül is?
2020. jan. 19. 02:48
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Mármint kézzel nyomd lefelé az alhasad? Illetve pisilt~l előtte? Mert ha nem akkor ez így elég pisigyanús.

Én is szoktam spriccelni de nekem több idő kell hozzá és mindig pisilek még mielőtt bármibe belekezdenék, de amúgy igen, olyan érzés, 'mintha mindjárt bepisilnél'. Viszont amikor kijön a cucc az más érzés egy kicsit, más a szaga és a színe is.

Azt nem tudom, hogy orgazmus-e, szóval engem is érdekelnének a válaszok.

(privátra nem válaszolok)

2020. jan. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%

Om'G ..

Na mindjárt ittt lesz egy csomó tudós.

Ammmm...

Kezdődik a filmem csááá

2020. jan. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Lacc80 ***** válasza:
38%
Igen, ilyennek kell lennie. Ideális esetben a kettő együt van és kiegészíti egymást. Remélhetőleg összejön. 😃
2020. jan. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ma sikerült. Jól megujjaztam magam csak nem vettem le a nadrágot otthoni kis laza nadrágban voltam bugyi nem volt rajtam. Benyúltam,előbb a csiklómat kezdtem ingerelni majd megujjaztam magam, talán sikerült a G pontot elérnem. Sajnos sikerült beleélveznem a nadrágomba és a combomra is ment a nedvességből kicsit spriccelt. Csiklóingerléssel viszonylag száraz orgazmust is el tudok érni. De ujjazásnál más, akkor élvezéskor a kezem a ruhám is nagyon összekenődik.
2020. szept. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

vszeg nem pisi volt. egyszer csináltak vmi kutatást ahol géppel (talán ultrahang) nézték hogy üres a nők hólyagja es nagyon gyorsan, kicsivel az orgazmus előtt telt meg folyadékkal majd az lövellt ki. ilyen gyors vizelet kiválasztás nincs, és kinézetre meg laborvizsgálat alapján se pisi volt hanem nagyrészt víz, olyan csekély pisire utaló anyaggal benne, ami kb attól lehetett hogy korábbról volt egy minimális pisi maradvány a hólyag belső falán. és saját tapasztalatom is az hogy nincs pisi íze meg szaga, vagy csak ilyen megfoghatatlanul minimális mértékben mintha talán emlékeztetett volna rá, de nem vagyok benne biztos. szval az nagyrészt tényleg víz. hígabb mint mikor sokat iszol és átlátszót pisilsz (annak van szaga..)

a csajok szerint nem törvényszerűen jár együtt a spricceles orgazmussal. volt akinek csak a hatodik spriccnel volt hüvelyi orgazmusa ujjazas közben saját elmondása szerint, másnak meg csikloorgazmus közben spriccelt, az arcomon ülve. szval van mindenféle kombináció

jan. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!