Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Éreztetek már szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már szexuális vágyat olyan iránt aki külsőre nem is tetszik?

Figyelt kérdés

Van egy munkatársam. Igazából külsőre kicsit sem az esetem. Szépek a szemei,de ennyi.


Viszont néha ellenállhatatlan szexuália vágyat érzek iránta.

Fantáziálni is szoktam róla.


Ha megérint vagy olyan dologról beszélünk és a szemembe néz egyből zavarba jövök és néha kicsit izgat is.


Ez mit jelent? Fellángolás?

Nen tudom ő mit érez velem kapcsolatba :(


28/N



2020. jan. 21. 23:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
44%
Csak tüzelsz,ennyi! Lehet kissé kielégítetlen vagy,ezért keresel valamit ami picit is lázba hoz,legyen az akár egy szempár
2020. jan. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Igazán erős libidóm mindig csak olyanokkal van,akik nem teljesen az esetem.
2020. jan. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%
Igen, volt ilyen. A személyisége, és a lábfeje tetszett az illetőnek. (37F)
2020. jan. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%

Csajok, vetkőzzétek már le ezt a nem az esetem dolgot.

Mitől az eseted valaki?

Attól, hogy e média azt sujkolja, nem ilyen a mostani férfi ideál?

Attól, hogy eddig másfajta pasiaid voltak, és ők a mércék, ettől viszont ő távol áll?

Egyébként ezt hívják kisugárzásnak, ez mutatja hogy igenis vonzónak találod, csak a sok tanult, tanított, tapasztalt külső hatást a mindennapi életben használt, felszínes, vagy alap éned ezt egyszerűen hárítja, nem bírja feldolgozni.

2020. jan. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Gyakran.
2020. jan. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nyilvàn nem.
2020. jan. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én pont azon filóztam Máté Péterrel kapcsolatban, hogy amilyen ronda pasinak tartom, olyan szexi a hangja, hogy néha már nem is értem, miért láttam rondának, amikor iszonyat helyes pasi volt. Ha személyesen ismertem volna, valószínű még nagyobb hatást gyakorolt volna rám szexuálisan. Egyre inkább azt érzem, hogy számomra fontosabb egy férfiben a kisugárzása, a határozottsága, hogy biztonságban érzem magam mellette, mint hogy milyen szabályos az arca vagy milyen magas. Voltam tökéletes külsejű mamlasszal, de igazán szexuálisan nem ő mozgatott meg.
2020. jan. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%
Volt már ilyen, igen. A kisugárzása fogott meg, vagy az intelligenciája, mindig volt valami plusz.
2020. jan. 22. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez biz' előfordul. S jól tetted, hogy leírtad a kérdésedet hadd lássák a pasik, hogy nem minden a külső. A női "szemnek" sokkal többet számít a stílus, a kisugárzás, az ember mint a kockás hasizom.
2020. jan. 22. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha szexuális vágyat érzel, akkor bizony az eseted. :)
2020. jan. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!