Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet valami bajom, ha olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valami bajom, ha olyan emberrel folytatok szexuális érintkezést, aki nem annyira tetszik, csak egy kicsit?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok és egész életemben csak egyszer szexeltem. Azért mert mindig a legjobbat kerestem. De valójában arra jöttem rá, hogy így nagyon sok élménytől és lehetőségtől fosztottam meg magam. Indokot is kérnék. :) Köszönöm!

2017. máj. 11. 00:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt benne részem.... fergeteges volt :)
2017. máj. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Velem érintkezhetsz szexuálisan. ;)
2017. máj. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 RRR ***** válasza:

nem

miért is lenne?

lehet jobb lesz,mint ha sok érzelmed van iránta,mert nem parázol,hogy mihez mit szól

2017. máj. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet, nyilván akinek ez rutin annak nem olyan, mint akinek ez komolyabb dolog. Meg egy rossz szex kiábrándító is lehet.


De ha eddig egyszer voltál csak valakivel, akkor az jó ok, hogy ezen változtass. És nem azért, mert milyen élményektől fosztod meg magad, mert mindenki megfosztja magát egy csomó élménytől ez megúszhatatlan. Hanem amiatt, hogy ne legyél beragadva, oda ahova talán vagy, hogy szerezz magabiztosságot, hogy mert kezdeményezőbb lenni.


De ami a fontos még, hogy próbálj új, másfajta emberekkel ismerkedni, ha eddig nem nagyon tetszettek. Lehet más körökben jobban lenne, aki passzol.

2017. máj. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Meghalhatsz.
2017. máj. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha elfogadod, hogy ez egy szexkapcsolat:nem. ha érzel is-igen, fájni fog.
2017. máj. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!