Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Éreztetek már szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már szexuális vágyat olyan iránt aki külsőre nem is tetszik?

Figyelt kérdés

Van egy munkatársam. Igazából külsőre kicsit sem az esetem. Szépek a szemei,de ennyi.


Viszont néha ellenállhatatlan szexuália vágyat érzek iránta.

Fantáziálni is szoktam róla.


Ha megérint vagy olyan dologról beszélünk és a szemembe néz egyből zavarba jövök és néha kicsit izgat is.


Ez mit jelent? Fellángolás?

Nen tudom ő mit érez velem kapcsolatba :(


28/N



2020. jan. 21. 23:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is most ugyanebben a cipőben járok, de egyszerűen olyan gyönyörűek a szemei, mosolya és borzasztó intelligens is. Nem árulok el azzal nagy titkot, ha elmondom: megadom magam Neki.
2020. jan. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
De, az eseted ;)
2020. jan. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem!!
2020. jan. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Kedves #12-es,akkor meglepődhetsz,mert ugyanolyan pozicíóban dolgozik,mint én... de nyugodtan képzelődj,ha ez megnyugtat. Más körülményt nem írtam le,de már is kombinálsz.


Hozzá szeretném tenni például az 1#esnek,hogy nem tüzelek köszönöm. Vannak a cégünknél és más ismerettségi körömből is olyan férfiak akik külsőre sokkal megnyerőbbek,de valamiért megis megfogott. Ahogy többen írták,igen,a kisugárzás.


Köszönöm a válaszokat

2020. jan. 22. 11:36
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Bár én férfi vagyok, de fordítva ugyanígy működik ez nálam is. Teljesen különböző csajokra tudok ráizgulni, rákívánni. Már rég rájöttem, hogy nincs olyan, hogy ideál, hanem az számít, hogy kinek milyen a kisugárzása, milyen hatással tud lenni rád. Sokszor nem a széparcú, nagymellű, csinos nő tud a legjobban beindítani, hanem egy átlagosnak tűnő, de szenvedélyes, mosolygós lány.
2020. jan. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, nem tetszett szinte semmi a lányon. De mégis lefeküdtem vele.
2020. jan. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!