Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasim szerint velem van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim szerint velem van gond, hogy nem tudok elélvezni?

Figyelt kérdés

Csak nyalástól tudok elmenni és ez miatt el akar hagyni a pasim,hogy szextől nem élvezek el mert neki szr így velem.

Nem nyalt ki soha amúgy, úgyhogy nála még úgy se élveztem el.


2020. jan. 22. 18:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

A nők többsége nem tud csak hüvelyi úton eljutni a csúcsra, kell a csikló ingerlése is.

A pasid meg egy idióta önző pötch! Jól értem nyal pár percet, megdug, elélvez és szevasz, még a te hibád ha nem mentél el??? Dobd ki a fickót mielőbb!!!

2020. jan. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki egy ilyen miatt akar elhagyni az hagyjon is el. Az nem szeret.


MI AZ HOGY MÉG KI SE NYAL???

Amúgy ez egyáltalán nem a te hibád.

A nőknek rákel hangolódni és az hogy ha oda nyalint berakja aztán menjél már el. Az nem működik.

Ha nehezen mész el az valószínűleg azért van mert nem tudsz rendesen felizgulni és ráhangolódni amit azonban az ő dolga lenne előidézni csak nem hajlandó rá és nem is tudja valószínűleg hogyan kell.


Az előző barátnői pedig 3 lehetőséget tudok elképzelni:

- Nem is léteznek.

- Azt hazudták neki hogy elmentek mert megsajnálták a nulla szexuális tudását.

- Azok a fajta nők voltak akiket bárki bárhol felpróbálhat.

2020. jan. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
33%
Akkor én kellenék neked! Tőlem lehet el is élveznél, és imádok nyalni is akár élvezésig. Nagyon be tudok indulni attól ha a nő élvez!
2020. jan. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd, hadd menjen. Egyrészt béna és önző a szexben. De ennél sokkal gusztustalanabb, hogy téged okol, és ilyen indokkal hagyna el. Hadd menjen. Ezrével vannak nyalni szerető szingli férfiak. :) De tényleg, ez halott ügy.
2020. jan. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Cseréld le rám. Én sem nyalok, de veszek neked vibrátort.
2020. jan. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!