Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Maszturbálás utáni szégyen és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maszturbálás utáni szégyen és fájó érzés?

Figyelt kérdés
Megutáltam az egészet. Nem áll fel teljesen a péniszem és maszturbálás után mindig szégyenérzetem van. A libidóm egyenlővé vált a nullával.
2020. jan. 23. 09:13
 1/7 Hellmano ***** válasza:
66%
Szerintem te itt inkább azon szégyenkezel, hogy ne áll fel.
2020. jan. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Várj egy kicsit. Lehet, hogy az utóbbi időkben picit túlzásba vitted a dolgot nem? S miért érzel szégyenérzetet? Azért érzed, mert úgy érzed, hogy helytelen az önkielégítés etikailag vagy vallásilag?
2020. jan. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hónapok óta nem csináltam. És hiába.


Inkább úgy érzem, hogy becsapom magamat mert úgysem lennék jó a lányokhoz.

2020. jan. 23. 09:52
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Önértékelési problémáid vannak. Szakembert javaslok terápiával.
2020. jan. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hömm... lehet vmi vallási/lelki oka?
2020. jan. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyon erős mentális komplexusaid vannak tudat alatt. A maszturbáció nem bűn! Sőt nagyon is hasznos mert megismered, felfedezed a testedet.

Ezt kellene magadban tudatosítanod, ha sikerül akkor elmúlnak a problémáid. Ha nem sikerül akkor szakember.

2020. jan. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az ejakuláció utáni energiaveszteség ürességet okoz. Ajánlanám a tudtos szexet illetve magmegtartást, mint természetes szexuális utat.
2020. febr. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!