Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mekkora a túl nagy pénisz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora a túl nagy pénisz méret (hosszában és átmérőben vagy szélességben), ami egy átlagos nőnek már fáj?

Figyelt kérdés
Előző barátnőmmel nem volt ebből adódó problémám (ő viszonylag magas volt, nem tudom hogy lehet-e összefüggés), de most olyan helyzet alakult ki, hogy van egy új lány( jóval alacsonyabb az előzőnél), de túl szűk és hosszabb próbálkozás után se tudtuk kivitelezni a dolgot. Mit lehet ilyenkor tenni?

2020. jan. 23. 23:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
30%
Nekem eddig 24,5 cm volt a legnagyobb. :)
2020. jan. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha szerinted a méret magasság függvénye akkor nem láttál még pinát.
2020. jan. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Kivulrol nem latszik milyen mely. Masreszt, ahogy leirtam, nekem ez a tapasztalatom, es nem logikatlan felteves szerintem.
2020. jan. 24. 09:23
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekem pl. 17 cm felett
2020. jan. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Sok elojatek, sikosito!
2020. jan. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Es minden alkalommal szukseg lesz erre vagy csak eloszor?
2020. jan. 24. 16:09
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem volt mar kisebbel es extrabb naggyal is dolgom. A kisebb egyaltalan nem okozott kevesebb oromet mint a masik. A nagyot hasznalo pasinak viszont nagyon oda kell figyelnie hogy ne nyarsaljon fel. Nem szeretem ha valaki a mehszajamat bokodi esz nelkul mert o govig akar bennem lenni...
2020. jan. 26. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!