Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ha nem szűz lánnyal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha nem szűz lánnyal szexeltetek elsőre, hogy ment a szüzességetek elvétele? Mikor tudta meg hogy szüzek vagytok? Alkalmi volt, vagy kapcsolat?

Figyelt kérdés

Hány évesek voltatok és mennyi a lány?

Hány partnere volt már?



2020. jan. 25. 23:30
 1/6 A kérdező kommentje:
Lányok is írhatnak a fenti kérdésekre, ha tapasztaltként vettétek már el fiú szüzességét. Ha több ilyen is volt, akkor írjatok azokról is.
2020. jan. 25. 23:34
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

28 voltam a nő meg 48, de nagyon fiatalos volt a teste, és exprosti volt. Ő felajánlotta én elfogatam. Tudta hogy szűz vagyok.

32/F.

2020. jan. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Roman00SA ***** válasza:
68%
17 voltam csaj 15 en szuz voltam de nem mondtam meg nekide eleg bena voltam ugy hogy
2020. jan. 26. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
39 voltam, ő 34. Annyit mondtam, h nincs sok szexuális tapasztalatom. Profi volt egyébként.
2023. ápr. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

19 voltam ő meg 28, alkalmi volt, rokon baratnoje, de a rokonnal nem voltkoztuk mar nagyon szex. Husisabb csaj, bejottem neki, tudta h szuz vagyok. Csaladi osszejovetelen mar ment a kacerkodas, kis simi, sot a farkamra is ramarkolt. Athivott videozni egyik alkalommal magukhoz amikor egyedul volt otthon napkozben es egy alul szoknyas egybe ruciban vart. Leultunk a kihuzott kanapera eloszor dumalni aztan egyszercsak felterdelt es a szemembe nezve kaceran kozolte, hogy elfelejett bugyit venni, megfogta a kezem es betette a szoknyaja ala.

A tobbi mar ment magatol, persze en nagyon bena voltam, de aranyos volt, segitett. Annyira fel voltam izgulva h kb 5mp utan elelveztem a behatolas utan...meg ket harom alkalommal talalkoztunk igy, egyre jobb volt, aztan nekem lett korombeli baratnom.

2023. szept. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 NTBS ***** válasza:
Nagyon gyorsan.
2023. szept. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!