Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti hogy viselkedtek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy viselkedtek egy szexkapcsolatban?

Figyelt kérdés

2018. júl. 28. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Normálisan!
2018. júl. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kicsit konkretizálhatnád a kérdést. Mire vonatkozóan?
2018. júl. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hogy viselkedtek a nővel/pasival?

Csokolgatjatok őket olelgetitek vagy semmi érzelem csak szex?

2018. júl. 28. 14:32
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát az utcán mint egy haver, ha meg szexre összejövünk akkor nyilván van simogatás,csók,ölelkezés ha van rá igény. 28/F
2018. júl. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjábol úgy mint egy barátnővel. Programokra is elszoktam hívni és ölelgetni csokolgatni is szoktam. Márha van rá partner. Egyebek mellett még az együtt alvás sem kizárt tehát nem csak szex

24f

2018. júl. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Nyugi ,nem szerelmes a faszi,csak az ingyen lyukadért mászkál hozzád és kesz!! Ürítésre való vagy,másra nem kellesz neki!!
2018. júl. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, és a 4-es választolóval tökéletesen azonos a véleményem. Mi is így voltunk. Amikor találkoztunk átölelt, megpuszilt, örült nekem, de amíg be nem zárult az ajtó mögöttünk addig csak simán haveri módra elbeszélgettünk. Búcsúzásnál uez: ölelés, puszi...


Mi nem szerveztünk közös programot, de ez a távolság miatt is volt. Neten pár mondatos levelet váltottunk hetente párszor, esetleg fotót is küldtünk, ennyi.


Nem kell többet képzelni ebbe mint amiről szól, de természetesen bizalmi kapcsolat, titkos románc, és megvan a maga varázsa,izgalma, minden kötelezettség nélkül.

2018. júl. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

5#

Ez amit leírtál miért is szexkapcsolat?! Közös programok, úgy viselkedni vele mimt egy barátnővel... hmmm.... szerintem ez már picit túlmutat egy szexkapcsolaton.



De persze kinek mi, nekem aztán tök mindegy..

2018. júl. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!