Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jól gondolom hogy nagyon gáz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom hogy nagyon gáz ha egy nem jóképű férfi Tinderezik?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre hogy a Tinder a szép emberek kiváltságos helye. Lányok tudnátok tanácsot adni mi alapján huzogatjátok a férfiakat tinderen?


Danke 🦔


2020. jan. 26. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

35+ van beírva és hogy max 50km-re legyen. Sötét haj, borosta, tetoválás jó test jön be.


Bitte

2020. jan. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 orton ***** válasza:
84%

Online sokkal nehezebb az átlagos és a kevésbé helyes srácoknak. Akikből ugye több van...Ha mondjuk a személyiséged szuper is, elég nehezen jön át abban a pár sorban is, amit írhatsz.


A jó nők(külső, belső szerint is akire egy jó pasi vágyik) azt húzzák jobbra, aki helyes, sportos, magasnak tűnik, nem felvágósan pózol a testével, pénzével és vannak nagyon izgalmas, változatos képei, amiben szelfi mondjuk nincs is, mivel a szelfi a magányos, uncsi emberek képe.

2020. jan. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Nyilvan az elso a kulso. Ha az nem tetszik, akkor lehet akarmilyen kedves.
2020. jan. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem, bár én még nem tindereztem

20f

2020. jan. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem gáz, csak felesleges. A férfiak legjobb 15%-ának és a nők legjobb 75%-ának, ha csak dugni akarnak, zseniális a Tinder, különben felejtős. Én 10/7-nek tartom magam külsőre, élőben nincs is problémám a csajozással, de a Tinderen nem sok siker termett nekem.
2020. jan. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

Nem, látatlanban is garantálni tudom, hogy vannak nálad kevésbé jóképűek is.


Legyen állatos képed, attól mindenki szimpatikusabb.

2020. jan. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz.


Ha el akarnám viccelni: növeled az esélyeimet. 🙂


A valós válasz az, hogy az online társkeresés a számok játéka. A legújabb kutatások (lusta vagyok kikeresni) szerint a legfontosabb, hogy egyszerűen nagyon türelmesnek kell lenni. Mindkét nemből rengetegen vannak már fent, mindig lesz fent nálad jobb, és rosszabb is, kb ugyanolyan esélyeid vannak, mint offline.

2020. jan. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 orton ***** válasza:
100%

Offline? Ugynannyi esély? Mint férfi mondhatom ez nem igaz.

Ahogy írod annyi impulzus és jelentkező éri a nőket és nem csak a szépeket, hogy marhára ki kell tűnni a napi 100 levél közül a "szia mizu, hogy vagy, gyönyörű szemed van, lenne kedved ismerkedni + faszos kép" és társaival.


Míg élőben a hangod, a stílusod, megjelenésed, szöveged, a helyzet sokat dobhat valakinél, aki mondjuk nagyon szép lány...még ha tök átlagos férfi is vagy...mert a legtöbb férfi fél a szép lányoktól élőben.

2020. jan. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!