Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti adtatok már el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti adtatok már el használt bugyit?

Figyelt kérdés

Egyetemen több lánytól is hallottam hogy eladnák férfiaknak a használt bugyijaikat. Nos, én belevágtam. Csináltam képeket, vettem bugyikat, jött is e-mail bőven, de mindegyik komolytalan.

Saját tapasztal érdekelne, akár privátban lányoktól, hogy nektek sikerült már eladni akár egy db-ot? Köszönöm



#bugyi #szagos bugy #elado bugyi
2020. jan. 26. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
6%
Ez nem csak undorító, de szánalmas is.
2020. jan. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Pénzért nem,de ajándékba adtam.
2020. jan. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%
Szánalmas dolog hogy valaki ilyen hülyeségekre izgul
2020. jan. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem,mert mindig elhagyom.
2020. jan. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az indexen van valami külön fórum, csoport is (nem lepődnék meg ha az fb-n is lenne) akik nagyüzemben nyomják. Bár szerintem bármelyik szexpartner keresőn (eropolis, pixie stb.) találsz ilyen csoportot.

Az érdeklődők jó része persze kamus lesz, aki csak képeket akar kunyerálni, vagy arra rávenni hogy élőben legyen "valami".

2020. jan. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%
Ez....... Undorííííítóóóó
2020. jan. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%
Meg nem
2020. jan. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!