Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is szégyen az ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is szégyen az ha 23 évesen sem volt még barátnőm?

Figyelt kérdés

Eddig csak elutasítást kaptam, valamiért egy lány sem tud megszeretni engem, pedig nem érzem magam rossz embernek.

Így ahogy belegondolok hogy mennyi idős vagyok, és még nem volt barátnőm, ami nyilván rossz mert hiányzik, borzalmas érzés. Másnak 15 évesen sikerül barátnőt találni, én meg 8 év alatt sem...na mindegy majd csak lesz valamikor:)


2020. jan. 26. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szégyen. Ma sem.
2020. jan. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan minden nap szinte felteszed ezt a kérdést.

Mit vársz, valami fog változni?


33/F

2020. jan. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem szégyen, max. az szégyen hogy picsogsz mint egy kisgyerek.
2020. jan. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Így akar társat fogni magának, miért baj, ha felteszi nap mint nap a kérdést?
2020. jan. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem szégyen, de már nagyon unalmas vagy, h így sajnáltatod magad. Fogd fel h nekünk nem jönnek be az olyan pasik akik sajnáltatják magukat!

L

2020. jan. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy nincs barátnőd, nem szégyen. A felesleges önsajnálat annál inkább.
2020. jan. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Te biztos szégyenként éled meg, de elhiheted, senkit nem érdekel rajtad és azon barátaidon kívül, akik ezzel ugrathatnak, ha mondjuk tudják rólad.

Menj el egy örömlányhoz és túl leszel rajta.

2020. jan. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ennyi primitív idióta embert !!

hát bennetek egy csöpp empátia nem szorult?? csak az oltogatás ?? Azért mert ti már túl vagytok az életnek ezen a részén attól még nem kell a másikat lealacsonyítani.. Ti is voltatok ebbe a helyzetbe !! Ti is ábrándoztatok vágyakoztatok hogy "bárcsak lenne már barátom / barátnöm "

Kicsit nézzetek magatokba !!

2020. ápr. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!