Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatalabb nálam ezért nem bír...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb nálam ezért nem bír elélvezni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy lehet volt már hasonló,de aggaszt eléggé egy dolog. Összejárok egy nálam jóval fiatalabb sráccal, aki 22 éves, én magam 42 éves vagyok. Még körülbelül egy hónapja szóba jött, hogy neki mekkora (17cm) és nekem mekkora volt a legnagyobb amivel dolgom volt eddig (22cm). Úgy veszem észre, hogy azóta talán mióta beszéltük ezt, hogyha orálisan kényeztetem, vagy a kezemmel próbálom levezetni a dolgot nem tud elélvezni. Bevethetek bármilyen francia trükköt, bármennyire mélyen vagy bármi nem tud. Volt már pár férfival dolgom és sose volt még ilyen.

Arra gondolok, hogy lehet a méret adatok zavarták meg, lehet, hogy az zavarja, hogy ennyivel fiatalabb? Ugyebár a személyi edzőm és titkos a kapcsolatunk, lehet az zavarja, hogy titokban kell tartani, vagy az edzés közben szedett egyik szer miatt van? Szex közben is csak nagyon nagyon nehezen tud elélvezni és többször lelankad.

Valakivel volt már hasonló? Érdemes lenne orvost meglátogatnia?



2020. jan. 27. 08:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát, lehet, hogy valóban szed valami olyat,ami hatással van a potenciára .
2020. jan. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%
Lélektani oka lehet (bár Ödiposznál nem volt), ha saját anyja korosztályába tartozóval lép kapcsolatba.
2020. jan. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
És mik ezek a szerek amitől ez lehet? Hogy hozzam szóba, hogy az önbecsülése ne csorbuljon meg?
2020. jan. 27. 08:18
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Két eset lehetséges.


1. Valami keringési problémája van, ezért lankad folyton.

2. Te nem jössz be neki igazán és csak az alá-fölé rendeltség okán próbál teljesíteni.


Persze utóbbit te jobban tudhatod. Mégis csak te vagy vele.

2020. jan. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

42 éves vagy, és nem tudsz egy fiúval erről beszélni, h ez miért lehet?

Agyilag éretlen vagy!

2020. jan. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Sztem lehet h vmikor nem kíván téged. Ezért nem tud elélvezni.
2020. jan. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
Dobd. Ennyit tud, nem fogsz kielégülni általa...
2020. jan. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
46%

Sok eszed nem lehet ha azzal dicsekedtél hogy sokall nagyobbal volt dolgod.

Nyilván egy frusztrált szűz volt a csákó és lelomboztad teljesen ezzel.

Ezt teljesen felesleges mondani, látod mi lett az eredménye.

Egy normális férfit ez nem érdekel , de hát aki a neten szerzi a szex mintát, az tiszta hülye lesz ilyen beszólástól.

Ha már ennyi idős vagy lehetne annyi eszed hogy ezt nem kell emlegetni senkinek.

HA forditva lenne és téged égetnének le hasonlókkal , biztos elmenne a kedved az egésztől.

2020. jan. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

#4 Azt mondta minden vágya volt egy ilyen anyuka, aki ilyen formában van. De lehet csak valami komplexus végett vonzódik ennyire. Viszont ennek semmiféle nyomát nem láttam még.

#5 Beszélgettünk már róla, érett vagyok teljesen, de ő sem tudja mi a gond, mindig csak más-más kifogást mondd, hol azt mondja, hogy kiverte előző nap, hol azt mondja, hogy az zavarta, hogy a méretekről kérdezett és ezt válaszoltam, hol pedig más kreált dolgokat.

#6 De,hogy mindig ennyire nem kívánna, akkor miért nem hagyja az egészet annyiba? Miért erőlködik?

#7 Igen, viszont eddig mindig általa elégültem ki, és még így is, hogy nehezen megy el többször ki szoktam elégülni, csak hát ő nem...

#8Nem dicsekedtem, ő kérdezett erről én pedig válaszoltam neki. Nem volt szűz, nagyon sok barátnője volt és van is barátnője. Engem nem érdekelne, hisz csak alkalmi kapcsolatban vagyunk. Mind a kettőnk azért van a másikkal, hogy a kielégítetlen kapcsolata mellett boldogságot szerezzen a másik által. :)

2020. jan. 27. 09:17
 10/15 anonim ***** válasza:
53%
Mindketten undorító dolgot csináltok. Ha van valakitek, ezt vele kell megoldani, nem félrekúrni. Szép. Ráadásul 20 év korkülönbség...nem kéne ezt erőltetni...
2020. jan. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!