Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha a barátnőm (4...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátnőm (4 évvel fiatalabb és . Kicsit naív) fontolóra vette a dolgot, hogy szakív velem, mert csak úgy akar elélvezni, ha egyszerre megy a dolog? Én meg nem tudok 3 perc alatt.

Figyelt kérdés
Ő 2-3 perc alatt elmegy. Nekem több idő kell. Ő csak lovaglóban tud elmenni, én meg misszionáriusban. Azt mondja az úgy neki nem kapcsolat, ha nem egyszerre megy el a két fél.
2016. aug. 22. 14:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%
Sok nőnek és pasinak is az a gondja, hogy a pasi hamar elélvez. Inkább örülhetne neked!
2016. aug. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Itt ez fordítva áll fent. Ő rám ül, 1-2 perc és vége. Utána nem akarja még kb 5 percig más pózban csinálni, ami nekem jobb és amiben én el tudok menni.
2016. aug. 22. 14:41
 3/22 anonim ***** válasza:
49%
Figyelj végülis úgy jó ha mind két félnek jó de az szerintem túlzás hogy azért szakít mert nem egyszerre élveztek el... De neki ez az igénye akkor nem tudsz mit tenni ellene. Engedd el..
2016. aug. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
97%

a barátnőd egy idióta

Bár lehet csak egyszerűen szakítani akar és ennél jobbat nem tudott kitalálni.

2016. aug. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Isteneeem !! Szegény. tényleg naív.. akárhogy is össze van hangolva két ember, nem olyan könnyű összehozni az egyszerre élvezést...


Esetleg próbáljátok meg, hogy nem álltok meg 1 orgazmusnál, hanem kis pihi után újból.. hátha akkor sikerül!

Vagy próbáld elmagyarázni neki, hogy lehetséges, hogy az 1000. partnerrel sem fog tudni egyszerre élvezni, jobb ha csak magának csinálja.. Akkor tuti egyszerre mennek el.. Ő is és a puncija is.. ;)

Már Bocsi... ! De tényleg nem értem az ilyen gondolkodást !

2016. aug. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hány éves, de én is elég fiatal vagyok (és naív), mégsem érdekel, ha nem egyszerre élvezünk el. Tudom, hogy milyen romantikus tud lenni meg bla bla... De nem ettől függ, hogy jó-e a kapcsolat, meg ezt nem is igen lehet szabályozni. Nem is tudom, mit gondolt... Minden rossz szándék nélkül mondom, hogy egy ilyen felfogású embernek még nem kellene nemi életet élnie, meg kapcsolat sem való neki. Ha szakítani akar ez miatt, akkor szerintem ne foglalkozz vele, nem érdemes.
2016. aug. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy eddig az összes kapcsolatában egyszerre ment el a fiúval.
2016. aug. 22. 14:49
 8/22 anonim ***** válasza:

Együtt elélvezni fantasztikus élmény, de semmivel nem lesz tőle jobb az orgazmus.

Ráadásul együtt elélvezni k.u.r.v.á.r.a nem egyszerű. Kell hozzá önuralom, ismerned kell a tested reakcióit, tudnod kell visszatartani az orgazmusodat, ismerni kell a párodat, hogy tudd mikor ér a csúcsra, hogy tudd követni.

Ezt értesd meg a barátnőddel. És 3 perc alatt tényleg nem fog menni. A legszexibb legkívánatosabb lány sem fog 3 perc alatt orgazmust okozni a puncijával (leszámítva ha előtte kb. orgazmusig nem izgatott a kezével a szájával meg az egész látványával és jószerével már csak azért teszem be neki, hogy benne élvezzek el).

Barátnőd a szexhez látványosan buta. Szerencsés, hogy hamar és könnyen élvez el (ha tényleg elélvez és nem csak ú hiszi azt), sok lány szeretné ha ilyen könnyen menne ez neki, de ezek szerint még nem hallott a sorozatos orgazmusról, vagy egyszer élvezős ő is.

Azt is feltételezem, hogy szex közben fejben tovább lovalja bele magát, ahelyett, hogy elhúzná, elnyújtaná, mivel úgy az orgazmus is élvezetesebb.


Viszont ha erről nem tudsz vele beszélni, és ezért hagy el, akkor hagyd neki, és keress jobbat, mert lehet, hogy szép, lehet, hogy az ágyon kívül OK, de mégiscsak önző, és egocentrikus. Jobb ha más bajlódik vele. ;)

2016. aug. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Kérdező!

#8-as vagyok.

"az összes kapcsolatában egyszerre ment el a fiúval"

És te ezt így bemondásra el is hiszed?

Egyre gyanúsabb nekem, hogy a csajodnak nem volt még normális orgazmusa, és nem is tudja az mi.

2016. aug. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

akkor talán próbálja vissza fogni magát kicsit vagy teszem azt neked előtte egy intenzív orál, hogy elég legyen 3 perc neked is.

Ha meg nem megy, akkor küld át hozzám!

2016. aug. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!