Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok jóból kimarad az ember ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok jóból kimarad az ember ha mondjuk 25 éves koráig nincs barátnője?

Figyelt kérdés

Nyilván szeretnék de eléggé visszahúzódó vagyok. Pl volt olyan hogy ismerkedtem egy lánnyal de ő nagyon extrovertált volt és azt érzem hogy kevés vagyok hozzá, mintha egy maratoni futót próbáltam volna utól elérni. Tehát lehetetlennek éreztem azt hogy jó legyek neki. Meg igazából nem is ilyen lányra vágyom hanem egy hozzám hasonló termesztűre.

De ilyen személyiséggel nem egyszerű az ismerkedés.


Nagy hátrány az ha az ember fiatal korából kimarad a párkapcsolat?

Bár lehet sosem lesz barátnőm na akkor tényleg szomorú lennék mert azt érezném hogy én kimaradtam valamiből ami másnak természetes.


2020. jan. 27. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Igen, sok jóból kimaradtál.
2020. jan. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is rendkívül gátlásos voltam, de hamar rájöttem, hogy az alkohol oldja a gátlásokat, így elég sok buliba becsajoztam. Persze akkor még (hálistennek) nem terjedt el az internetes ismerkedés, így nem volt olyan srác, aki a szobájában gubbasztva várta volna, hogy rátaláljon a szerelem. Javaslom neked is ezt a régimódi módszert, ha csajozni akarsz.
2020. jan. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

Nem biztos, hogy akkora hátrány az.

Sokan úgy kerülnek kapcsolatba, hogy még fel sem fogják, ez mit jelent. Szellemileg nem érettek rá.

Aki "kivár", felnőtt fejjel már máshogy látja a dolgokat.

2020. jan. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Igen, sok mindenből kimaradtál. Viszont a legnagyobb probléma hogy árad belőled az önbizalomhiány.
2020. jan. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 StevenUp ***** válasza:
0%

Sok jóból kimaradsz, ez tény, de érdemes a másik felét is megnézni...

Nincs hiszti, nincs felesleges pénzköltés. Nincs felelősségre vonás és nincs kompromisszum. Akkor kelsz amikor akarsz azt csinálod amit akarsz, azzal mész el oda, ahová akarsz...

Persze jó dolog a szex de mellette ott van az amikor hülyének néz, amikor hülyére vesz, és amikor elkezdenétek végre a közös életet, akkor kiderül hogy nem úgy gondolta és onnantól csak a sz*pás van...

Hidd el hogy anyagilag kifizetődőbb ha egyedül maradsz, mert a korosztályodban a nők már nem normálisak ami alatta van az meg még nem normális.

Persze, vannak kivételek, de azok egytől egyig már foglaltak...

2020. jan. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmiből nem maradsz ki. 30 évesen leszel a csúcson, élvezni fogod a szexet.

A korosztályodból a legtöbben már kiégtek, csak extrém dolgok tudjàk igazan felizgatni őket. Ezek 30 evesen már hármas szexben, swingerben, bdsm ben gondolkodnak. Egy valódi nő látványa már nem jelent igazi élményt.

2020. jan. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%

Nem simogatni vagyok itt, hanem segíteni.

Eléggé nagy. Gyakorlatilag a hülye fóbiáiddal,és azzal,hogy nem kezelteted magad: a legtöbb nőnél egy olyan helyzetbe kerültél amit leírtál.

Kérj segítséget pszichoteraoeutától,és húzz bele, ahelyett, hogy öt év múlva is csak magadnak huzogatnád!

2020. jan. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez nem egy verseny.
2020. jan. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!