Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az tényleg igaz hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az tényleg igaz hogy ha barátnője lesz az embernek, akkor a költségvetése kb. összeomlik és elköszönhet az ember olyan vágyaitól hogy megtakarítás stb?

Figyelt kérdés
mert ugyebár a barátnő majd elkezd unatkozni, éttermeztetni kell, utaztatni, venni neki az ajándékokat, neki nem megfelelő a bkk, kocsival kell furikázni stb.
2018. dec. 25. 23:48
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
95%
Wellneszt kihagytad lol
2018. dec. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
95%
Ezt pont az olyanok hiszik/gondolják akiknek még az életükben nem volt közük egy nőhöz sem, nemhogy barátnője lett volna.
2018. dec. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
17%
Igaz. A mai lányok 90%-a erre megy.
2018. dec. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
91%
Igaz minden kérdésedre a válasz. Most már nem szükséges feltenned egyet sem ezentúl. Deal? Jóccakát kiscsákó. Gyúrj a matyidra!
2018. dec. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
95%

Egyedül nem tudtam volna elköltözni otthonról, párommal viszont sikerült. Szóval nem tudom elképzelni... komoly kapcsolatban nem.

Persze biztos rosszul vagyok összerakva, de én szeretek otthonról eljárni, pl étterembe is, és kirándulni is szeretek belföldre-külföldre egyaránt, autóm is van. Ez nem azon múlik, hogy kapcsolatban vagyok-e (


Persze ott, ahol a pasi egy aranyásó kis ribi qurvát tart magamellett, hát istenem... az ne csodálkozzon, ha lehúzzák! 😃😃


26f

2018. dec. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
93%
Ha normális, értelmes nőről van szó akkor abszolút nem. Az, hogy összeállnak néhányan olyan nőkkel, akik egy fillért nem adnak a közös programokba szerintem mindkét felet ugyan úgy minősíti. Mi szerintem soha nem voltunk olyan programon, ahol csak az egyik fél fizetett mindent. Összességében többet költünk közös dolgokra persze, egyedül mondjuk nem jutna eszembe, hogy akkor most kiruccanok Prágába egy hétvégére. De teljesen természetes dolognak tartom, hogy egyikőnk fizeti mondjuk a szállást a másik meg a kaját piát. Ez az összes ismerősömnél így megy. Senki nem wellnessezteti meg éttermezteti a barátnőjét. Ugyan úgy felesben megy minden. Normális embereknél ez így szokás.
2018. dec. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
27%

Büszke vagyok balázska, hogy az én válaszom ihletett meg

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


#2 valószínűleg te láttál még csak képen puncit, ha azt hiszed, hogy majd a barátnőd megelégszik azzal, hogy ültök a kis panel szobájában és xboxoztok :D

2018. dec. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Soma Smith, igen, tényleg ez a komment ihlette a kérdést.


Nekem még csak egyszer volt barátnőm, 3 hónapig tartott, távkapcsolat volt, úgyhogy tényleg nincs valós tapasztalatom barátnőkkel való élésről.


De nem értem, miből akarnak külföldön nyaralgatni amúgy? Mert nekem ilyenekre nem lesz pénzem.

2018. dec. 26. 00:11
 9/28 anonim ***** válasza:
75%
Mondjuk ne haragudj meg, de az azért gáz ha egy büdös forintod nincs. Miért is félted a párodtól a megtakarításodat, ha amúgy sincs? Attól függetlenül, hogy soha nem várnám el, hogy bárki fizessen nekem külföldi utakat, de azért én sem szeretnék másnak fizetni mindent. Ha valakinek nincs annyi pénze, hogy spórolgatással beleférjen mondjuk egy nyaralás, akkor a mindennapi életre sincs, vagy egyéb olyan dolgokra, amikre félre kell tenni. Ha elromlik a hűtő akkor nem eszünk hűtős kaját fél évig mert nincs pénze vagy mi?
2018. dec. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
0%

Részben igaz, de szinte csak rajtad múlik. Ha nem hagyod, hogy elköltse mindet, akkor lehet félretenni mellette.

Ráadásul, ahogy előttem is írták, nagy segítség egy komoly barátnő/feleség a szülőktől való elköltözésben. Én is így költöztem el otthonról, a feleségemmel. 23 évesen.

Aztán sokáig egy fillérem sem volt, mindet elköltötte. Pár éve viszont nem adok neki, csak amennyit muszáj. Most megint van pénzem, csak nem tudom, hogy menekítsem ki a házasságból. Váláskor nem akarom neki adni azt is, nem véletlen tettem félre....

2018. dec. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!