Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Zavarna, ha a barátnő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Zavarna, ha a barátnőtök rettenetesen k. ásan öltözne fel, akárhányszor bulizni megy?

Figyelt kérdés

Úgy, hogy 100%-ig megbízható és még csak a flörtölés gondolata sincs a fejében. Csak egyszerűen így érzi jól magát, ha bulizni megy. Konkrét ruhadarabokat nem írnék, mindenki képzeljen el egy számára k...ás, közönséges öltözéket. Annyi biztos, hogy se alul, se felül nem takar sokat.

El tudnátok ezt fogadni vagy mindentől függetlenül zavarna?


2020. jan. 30. 00:56
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Egyébként kinek mi számít már kvásnak? Ez úgy érdekelne.
2020. jan. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
60%

"Úgy, hogy 100%-ig megbízható és még csak a flörtölés gondolata sincs a fejében. Csak egyszerűen így érzi jól magát, ha bulizni megy."

Ha ezek tényleg mind igazak, semennyire nem zavarna. Csak vigyázzon magára.

2020. jan. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
50%

"Csak egyszerűen így érzi jól magát, ha bulizni megy."

Ez az, amit egy csomó szűk látókörű polgártársunk képtelen elképzelni. És ebből van egy csomó kéretlen nyomulás és egy csomó felesleges féltékenykedés.

2020. jan. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 mikeXxX ***** válasza:
Bár nem emiatt az valaki szerintem de ennek ellenére kicsit zavarna mert sok férfi számára a nem szó az nem elég tehát valahol félteném.
2020. jan. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
69%
Milyen álságos felfogás ez: annyira kihívóan öltözni amennyire lehetséges aztán panaszkodni hogy "sok a kéretlen nyomulás", meg "a barátom féltékeny". Engedd el a 8-as vagy még jobb kinézetű barátodat félig kigombolt ingben és próbálj nem féltékeny lenni! (Lefogadom hogy még te akarsz majd vele menni, biztos ami biztos) Ez kb. ilyen. Aki kihívóan öltözködik (nő vagy férfi) annak imponál legbelül ha próbálkoznak nála. Lepontozhat mindenki, pont nem érdekel, de ez tény. Az meg álszentség ha ezt még megforgatod és azt mondod a másik féltékenykedik ok nélkül meg nem érted miért próbálkoznak be nálad. Érted te azt és még tetszik is neked hogy kelendő vagy különben nem azt a rucit vetted volna magadra. ENNYI.
2020. jan. 31. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

#25 "Milyen álságos felfogás ez: annyira kihívóan öltözni amennyire lehetséges aztán panaszkodni hogy "sok a kéretlen nyomulás", meg "a barátom féltékeny". Engedd el a 8-as vagy még jobb kinézetű barátodat félig kigombolt ingben és próbálj nem féltékeny lenni!"

Férfiként írtam az idézett kifejezéseket. Képzeld, nem mindenkinek szövi át az életszemléletét a féltékenykedés, irigykedés, ítélkezés, kontrollálás. Én úgy vagyok vele, hogy színesíti az egyébként kissé unalmas és szürke hétköznapjainkat, hogy nők és férfiak nem burkában járunk egymás előtt. Azok sem, akik nem vágynak sem szexkalandra, sem ismerkedésre, sem bármi egyébre. Ezeket amúgy sem ruházat alapján szűröm le, általában vannak sokkal nyilvánvalóbb jelei is. Nem értem, mi ebben az álságos.

2020. jan. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!