Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom a múltjáról mesélt és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom a múltjáról mesélt és nagyon kellemetlen dolgot mesélt számomra és rettenetesen felzaklatott. Normális dolog egy stradon, ahol emberek vannak vízben szexelni? Azt mondta már régen történt.

Figyelt kérdés
Friss kapcsolat viszonylag... Az előző párom már tönkretett lelkileg, most jött ő, aki minden szempontból megfelelne, normális srác, csak van egy kis problémám vele. Szinte kizárólag lány barátai vannak és csak velük lóg. Azt mondja neki csak ők a lelki társai. Nekem ez nagyon fáj. Ráadásul közölte velem, hogy milyen előélete volt, többek között, emberek között a városi strandon szexeltek a barátnőjével. Én ma nem tudok aludni, annyira felzaklatott. A szívem is belefájdult. Nagyon szeretem nem szeretném ha elrontaná a kapcsolatunkat, de jó úton halad felé. Ja és távkapcsolatban élünk. :/ Van ennek értelme így?

2019. dec. 27. 01:47
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
91%

Hát az nagyon levágós, hogy féltékeny típus vagy, így én alapból nem ajánlanám neked a távkapcsolatot, meg úgy igazán senkinek, én nem hiszek benne!

De ami nagyon fontos próbálj meg elvonatkoztatni a srác multjától, mert az akkor volt.

Ha megvagy, vagy leszel győződve arról, hogy hűséges, és qúr félre, akkor kit érdekel mit csinált régebben??!

Én csináltam kutyaább dolgokat is csajokkal, de ez nem azt jelenti, hogy fel akarja próbálni az egész világot.

De ha van lehetőség inkább te mellőzd ezt a távkapcsolat szitut, mert félő, hogy belereccsensz!


33/F

2019. dec. 27. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
100%

A távkapcsolat necces.

A lány barátok és a szex a parton meg... őszintén beszél a dolgairól. E miatt én nem szakítanék. De ha téged nagyon zavar, akkor nem biztos, hogy összeillenétek.

2019. dec. 27. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
86%
Ezen mégis mi zaklatott fel? Olyan szintű, mintha kiakadnál azon, hogy a mekiben a fagyival eszi a sültkrumplit. Szexelj te is vele izgalmas helyeken és ennyi.
2019. dec. 27. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
100%
Kerd meg, hogy ne beszeljen a volt baratnoirol, mert neked rosszul esik, elvegre az a mult, most veled foglalkozzon es ne ragadjon le
2019. dec. 27. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 A kérdező kommentje:
Nem a parton szexelt, a medencében! Hátha valami nemi betegsége is volt a ribinek aki rámászott. Undorítóak.
2019. dec. 27. 02:18
 6/56 anonim ***** válasza:
92%
A kiegészítő kérdéseddel együtt: nem, ennek a kapcsolatnak kettőtök között semmi értelme nincs. Olyan szinten különböztök egymástól felfogásban, a szexualitásról alkotott nézeteitekben (+ a féltékenységed, hogy egy exét "leribizied") hogy ennek a kapcsolatban az lenne a legjobb ha már most véget vetnétek és hagynád szegény srácot had menjen békével.
2019. dec. 27. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
83%

#5: Undorítónak neved a pasid. Grat, jól alakul a kapcsolat! :D

Hogy bír elviselni? És te hogy bírod elviselni, hogy az általad ribizlinek nevezett csaj többet nyújtott nálad?

2019. dec. 27. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
82%
5. Szerintem nem passzoltok!
2019. dec. 27. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
89%
Ezen mi zaklatott fel annyira? Hany eves vagy? Azert nem kene tuldramatizalni mert a vegen majd vagy o fog elhagyni teged vagy jol megcsal. L
2019. dec. 27. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
78%

Sajnálom szegény pasit. Engedd el, hadd találjon egy normális nőt aki nem prűd.

Gondolom nálad annyiból áll a szex hogy kéthetente egyszer, ágyban, misszionáriusban, sötétben.

Szerintem egyáltalán ne erőltesd a kapcsolat dolgot, nem csak vele, hanem úgy általában.

2019. dec. 27. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!