Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szerezhetnék végre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetnék végre barátnőt?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok és még soha nem volt kapcsolatom, 13 éves korom óta rettentően magányos vagyok, és már nagyon elegem van!


Mindig próbálkoztam ha tetszett valaki annak ellenére hogy minden alkalommmal hatalmasat sérültem lelkileg mert vagy megaláztak és kihasználtak vagy egyszerűen csak játszottak az érzéseimmel.

Neten is próbálkoztam (Anotalk, Strangers.hu, Omegle, Chat.hu) de ezeken sem jártam sikerrel.


Külsőre nem vagyok helyes srác, de nálam sokkal rondább fiúknak is van barátnője szóval nem akarom elfogadni hogy csak a külsőm lenne az oka...


Belsőre szerintem igenis értékelhető érdekes személyiség vagyok, nagyon sokminden érdekel, nyitott vagyok, szeretem a humort is.



2019. jan. 5. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Hidd el, egyszer biztos találsz valakit, akivel el tudjátok fogadni egymást. :)
2019. jan. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
70%
Rakd rendbe magadat. Csinálj olyan tevékenységeket, amiktől fejlődhetsz (pl. sportolj vagy tanulj olyat ami nagyon érdekel) és önbizalmat nyerhetsz. Ha ez megvan, akkor egyszerűen vonzani fogod a nőket az életedbe. Meg kell tanulni először egyedül is boldognak lenni. A párkapcsolat csak egy extra legyen az életedben.
2019. jan. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
szoszi van tesokam figyelj en egy dzsukel kis srac vagyok es elkezdtem konditerembe jarni azota meg csak irkalnak nekem a csajocskak hogy jajj fogdosnam az izmaidat meg satobbi szoval gyurjal tesooo
2019. jan. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
24%
Igazolom az elottem szolot, tenyleg dzsukel
2019. jan. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez nem olyan dolog, hogy meg kell tanulni "csajozni". Meg kell tanulni szocializálódni, eljárni és emberekkel beszélgetni magabiztosan mindenféle gátlás nélkül. Aztán egy egyén életében belül is változó, de azért legalább 100 lányból lesz legalább 1 akivel egymásba fogtok habarodni. Egy a fontos, hogy annyira meg kell ismernetek egymást a másikkal, hogy ki tudjon alakulni az érzelmi kötődés.


Szóval első lépés, hogy legyenek barátok, aztán jön az, hogy ismerősök ismerősein keresztül meg tudsz ismerkedni új emberekkel.



Ha számít, 22 vagyok, nemre férfi, ránézésre inkább srác. Eddig volt két egy évig tartó kapcsolatom, meg egy kölcsönös szerelem amiből végül nem lett semmi.



És ha az ember már volt kapcsolatban, akkor sokkal jobban meg tudja becsülni, hogy milyen nyugis egyedül lenni és foglalkozni a saját dolgaiddal. De ne aggódjatok úgy is meg fogjátok látni ti is.



És arról, hogy hogyan ne legyél kiszolgáltatott.

Egy kapcsolatban annak van hatalma, akit kevésbé érdekel a másik.

Ha te bele vagy zúgva a csajba, őt meg alig érdekled, akkor te mindent megteszel érte, de őt alig fogja érdekelni.

Ezért az emberek annyi figyelmet és szeretet érdemelnek, amennyit visszakapsz tőlük.

Illetve érdemes egyszerre, csak egy lépést közelíteni a másik felé, nem pedig 10-et. És ha nem viszonozza, akkor vissza kell lépni egy lépést.

Aki arra nem képes, hogy kedvesen rád nézzen, az nem érdemli meg, hogy szerelmet vallj neki.

Illetve van egy lánybarátom, akinek a pasi az elején szerelmet vallott neki, ő nem tudott vele, mit kezdeni.

Aztán később lassan kialakult, és halálosan szerelmes lett belé.

Szóval nem csak, hogy kiszolgáltatott helyzetbe hozhatod magad, ha nem vagy türelmes és haladsz kis lépésekben az ismerkedésnél, de még az is lehet, hogy egyszerre túl sok vagy, pedig amúgy bejönnél a lánynak.

2019. jan. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
dzsukel :))
2019. jan. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Hallgass a tapasztaltra! :) Tánciskola. Szedd össze rá a zsét és jelentkezz.Amúgy nem árt ha állandóan közösségbe jársz.Nyelvtanfolyamok pl .De durvábbat is mondhatnék.Magányos embereket vonzzák a vallási csoportok pl a Hit Gyülekezet.Ott régi erkölcsi elvek szerint élő lányokra lehet bukkanni.Persze el kell fogadnod a hitet,nem csak megjátszani.

Rajtad csak Isten segíthet barátom.

Ateista voltam és magányos ,de Ő feleséget adott nekem.

Igaz,megtértem és 3 évig imádkoztam egy lányért..Nem hamar szokott segíteni az Öreg :) Ő már csak ilyen...

2019. jan. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Te szeretnél olyan helyzetben lenni, hogy csak azért kellesz valakinek, mert ha ló nincs, jó a szamár is? Lehet, hogy pont az tartja távol a lányokat, hogy érzik, hogy csak azért kellenének neked, hogy már végre legyen valakid... Senki se erre vágyik. Jó lenne, ha el tudnád engedni az egészet, mert ha - legalábbis egyelőre - lemondanál (de tényleg!) arról, hogy ilyen görcsösen akarj valakit találni, akkor végre lennél annyira laza, hogy az már direkt vonzó tudjon lenni.
2019. jan. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 NopeAndDope válasza:

Na jó hagyjuk azt a szöveget hogy isten segít meg jézus megvált es borral fűzöd a nőket

Ami igaz az hogy szociális élettel tudsz új kapcsolatokat létrehozni és olyat válassz ami érdekel mert az fog menni igazán jól és az már felkelti hölgyek érdeklődését

2019. jan. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem veszitek észre hogy nem valami párkacsolatfüggő vagyok aki csak arra vágyik hogy legyen valamilyen kapcsolata!!??

Komoly szándékaim vannak, komoly szerelemre vágyok, nem "mutatóba" akarok barátnőt!


Akinek nem inge ne vegye magára!

2019. jan. 10. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!