Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ti észreveszitek ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti észreveszitek ha bejöttök egy félénk lánynak?

Figyelt kérdés

Ha flörtöltök vele és nem viszonozza, csak zavarban van és mosolyog, ti ezt hogyan élitek meg?

Illetve, ha egy harmadik személy kimondja, hogy “Hé X (a férfi), Y-nak (a nőnek) bejössz!” És mikor te rákérdezel a nőnél, és ő csak mosolyog, azt te igennek vagy nemnek veszed?


2020. febr. 1. 23:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Általában észreveszem, de a másodikat (üzengetések) kellemetlen, nem szeretem
2020. febr. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én eddig még nem vettem észre!
2020. febr. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én túl nagy balek vagyok ehhez. Már szalasztottam el hasonló lehetőséget..
2020. febr. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Általában észreveszik
2020. febr. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%
HARAM!!!!!
2020. febr. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
azt hiszem többnyire észreveszem ha egy nőnek bejövök,vagy legyen az egy félénk lány akár. azért jó lenne ha a lány megtudna szólalni,legalább akkor ha megkérdezem jó vagyok -e nála.
2020. febr. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Észreveszem, de nem reagálok semmi ilyen tényezőre, se domináns, se félénk nő esetében sem. Pedig nem jó a magány.
2020. febr. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem igazán.
2020. febr. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 xKakashix ***** válasza:
igennek venném persze.. de volt már, hogy elszalasztottam én is ilyen lehetőséget, ha nem vagyok benne ebben a flörtölős módban úgymond, akkor nem feltétlen venném észre egyből
2020. febr. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!