Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Önmagukat szépnek tartó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önmagukat szépnek tartó szingli lányok, ha az utcán észreveszitek, hogy bejöttök egy srácnak, többször bámul, esetleg mosolyog, attól függetlenül, hogy nem álmaitok pasija, nyitnátok felé, ha venné a bátorságot, hogy odamenjen hozzátok?

Figyelt kérdés

Úgy értem, mennyire vagytok nyitottak ismerkedésre pl. buszon is, villamoson, sétálóutcában, ilyen helyeken?


Kort írjatok.


Male, 25


2012. dec. 17. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
EN nyitott vagyok az ismerkedesre, csak az a baj hogy a legtobb pasi dugni akar nem ismerkedni. En meg azt pont nem. 18L
2012. dec. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
ha van mersze a pasinak akkor, beszéljenek meg több találkozót hogy megismerjék egymást... az ilyen utcán sétálós srácoknak nem erősségük komolyabb kapcsolatot építeni bárkivel...17/L
2012. dec. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én akarnék, de félénk vagyok leszólítani valakit is. Mert kinézetre átlagos vagyok csak.
2012. dec. 17. 20:22
 4/8 anonim válasza:

az a lényeg hogy ne félj! :)

nem fog összedőlni a világ, ha esetleg nemleges választ kapsz. Nem csak 1 csaj van a világon:))

2012. dec. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is nyitott vagyok rá, de igaza van az elsőnek a pasik csak szexet akarnak, nem ismerkedni. Ha lenne valakinek mersze odajönni, adnék neki esélyt, akkor is ha átlagos. 23/L
2012. dec. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó Válaszolóm! :)


Én nem csak szexet akarok! :) Ezért is írtam ki a kérdést! :)


Egyébként előre is Boldog Karácsonyt Nektek! :)

2012. dec. 21. 19:57
 7/8 anonim ***** válasza:
86%

Sajnos az olyan pasi, akik kapcsolatot is akar ritka, mint a fehér holló és nincs is ugye senkire sem ráírva mit akar. Aki meg a mai világban kicsit is jól néz ki és ad magára az k*rvapecér a tapasztalataim alapján. Végülis érthető is, ha fiú lennék, én is ezt csinálnám, minek "udvaroljak", ha anélkül is futnak utánam. A mai lányok hibája is ez, hogy ekkora "divat" lett futni a pasik után. Én bizalmatlan vagyok az is baj. A fiúbarátaimat látván mit művelnek amikor nincs ott a barátnőjük, köszi én ebből nem kérek...


Kellemes Ünnepeket viszont!

2012. dec. 23. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha normálisan jön oda, és normálisan néz ki(ápolt)akkor mindenképp nyitnék felé, mondjuk sokszor volt már, hogy zavarba jöttem hirtelen és elutasításnak vették a félénkségem.. én soha nem mernék idegenhez oda menni, igy minden elismerésem annak aki bevállalja:D 19l
2012. dec. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!