Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek az mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az mennyire normális jelenség hogy középiskolában egy tanár nem igazán takargatva a lányok szeme előtt nézi végig/nézi meg őket?

Figyelt kérdés
Nem kéne odafigyelni hogy legalább ne akkor mikor egymásra néz a 2 ember?
2020. febr. 2. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Alap. Miért, szerinted a hatalmas fizu miatt járok be?
2020. febr. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%

Na igen, manapság van egy-két érdekes tanár...

A gyerekem általánosba jár, kapott új osztályfőnököt, ez volt két évvel ezelőtt. Évnyitón le sem vette rólam a szemét, úgy hogy a férjem állt mellettem. Félévig azt sem tudom hányszor hívott, mindenféle indokkal, aztán kiderült, hogy az egyik kislánnyal (ötödik osztályról beszélünk), szünetben sétálgat mindenhová a folyosón. Ez addig ment, ameddig a kislány kezét meg nem akarta fogni, és úgy sétálni. Szülők összefogtunk, mert már sokk volt a tanár úrból, és bementünk az igazgatóhoz. Ott kiderültek róla érdekes dolgok, és nem taníthatta tovább az évet.

Szóval igen, oda kellene figyelnie, de én nem tudom mi zajlik le a fejükben, de hogy egy kerék hiányzik, az ilyennél az biztos.

2020. febr. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Elég gaz
2020. febr. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%

"az egyik kislánnyal (ötödik osztályról beszélünk), szünetben sétálgat mindenhová a folyosón. Ez addig ment, ameddig a kislány kezét meg nem akarta fogni, és úgy sétálni."

Ez "nagyon hihető"...

Meg akarta fogni, de nem fogta meg - bent az iskolában szünetben... Szerintetek meg is akarta dugni a nagyszünetben?

Mocskos Soros-bérenc, brüsszeli seggnyaló!

Ja, nem.

2020. febr. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

Mikor én voltam kis tini lány gimibe ott volt h meg fogdosott is minket a tanár.

Sőt a tésztámat mikor úszás volt mert jó idő volt fürdőruhában bikiniben pózoltatott minket csinált csoport képet aztán a fiúk előtt olyan feladatokat csinált velünk hogy "ugráljanak" melleink aki nem hozott fürdőruhát annak futnia kellett egész órán a tési cuccban aki azt se hozott annak igazolatlan ...

Hát egyre többen futottunk inkább 45 percet minthogy azt csináljuk amit a tanár mond

Végül csak az osztály ribizlii ugraltak a fiuk még görcsöt kaptak...

De volt hogy a síp nyakba akasztó zsinórjával ütötte a fekünket ...

2020. febr. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Semmi baj nincs ezzel, főleg ha a tanar is jól néz ki
2020. febr. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
31%

"Mocskos Soros-bérenc, brüsszeli seggnyaló!"

Nem tudom Soros, hogy jön ide, de az érdemi válaszodhoz gratulálok, na meg ahhoz is, hogy fogalmad nincs mi megy jelenleg a közoktatásban, és okoskodsz.

Igen, jelenleg nagyon sok a szakmához köze nincs pedagógus van a pályán, akik a pedagógus hiány miatt, "taníthatnak".

Javasolom, nézz körbe néhány szülői fórumon, utána alkoss véleményt.

2020. febr. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
24%
7: Bocsika, nem gondoltam hogy ezt az oldalt szőkék is olvassák...
2020. febr. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
43%

Első, nagy voltál :D


Na de a lényegre térve: ha csak néz a tanár, az még nem büncselekmény. Azért van szeme, hogy nézzen.

2020. máj. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!