Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez normális jelenség?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális jelenség?

Figyelt kérdés
Orális szexnél konkrétan pénisz szagú lesz a csaj szája. Ezt csak akkor vettem észre, ha csak úgy egymásnak nekiesünk, és előtte nincs tusolás és hát elég kiábrándító, vagyis inkább undorító nekem.
2017. márc. 1. 13:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%

Ezt csak akkor vettem észre, ha csak úgy egymásnak nekiesünk, és előtte nincs tusolás és hát elég kiábrándító, vagyis inkább undorító nekem."


Cseszd meg... és az nem zavar, hogy a csajnak is ugyanezt kell éreznie a szájában, szopás közben? :O Ha a mosatlan farkad a szájába akkor az ugyan már ne legyen probléma, ha olyan szagú lesz a szája...

2017. márc. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%

Nem... mert általában ilyenkor, rózsa vagy forró csoki illatúnak kéne lennie...


Idióta.

2017. márc. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Mondanám, hogy tini vagy még biztos, de ha jól látom 91-ben születhettél. Nem baj, későn érő vagy. Majd érettebb leszel egyszer. :)
2017. márc. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
Nem gond kérdező, de ezt tapasztalod és zavar ( gondolom előtte a csajt is), változtass rajta...amúgy mit vársz egy beizzadt bránertől...mosd meg előtte!
2017. márc. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%

Ha zavar, akkor két lehetőség van.

1. Megmosod, mielőtt elkezditek.

2. Nem veszi a szájába.

2017. márc. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%
Normális főleg akkor ha nincs előtte fürdés... nem hiába illik előtte tusolni vagy fürdeni. Az igénytelenség netovábbja mikor valaki a mosatlan péniszét szopatja le egy lánnyal... 23 L
2017. márc. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%

Nem normális jelenség.Bàr én nő vagyok,de mosdatlanul nem nyalatnàm magam.Ciki.Meg nem akarnàm kiàbràndìtani a pàromat.Még mosakodàs utàn is érezhető valami,de az nem kellemetlen inkàbb izgató illat.

Ha annyira nincs idő tisztàlkodni elotte,legalàbb hasznàlj izesitett óvszert.Még az is jobb.

2017. márc. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%

"Aha, mert ti mindig tusoltok/farkat mostok amikor nem tervezett a dolog, hanem egymásnak estek, mondjuk miután hazaértetek valahonnan... Pffff idióták, és engem idiótáztok. Gratulálok."


1. Ha nem tusolok előtte, (van ilyen, és nem is gáz, de nem egy fizikai munkával vagy irodában küppedve eltöltött nap után) akkor ha nem olyan büdös csak természetes szaga van, és páromat nem zavarja, akkor engem se zavar. Téged se zavarjon!


2. ha olyan büdös, hogy párom se venné be, akkor igenis megmosom... ha mást nem is akkor legalább a farkamat. Van olyan, amikor az büdös, én meg nem :)


3. Ha olyan büdös, hogy szopás nem alkalmas, akkor a dugás se! A fityma alatt keletkező dolgok sok problémát okozhatnak.

2017. márc. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező: a 7-es és a 8-as csaj jól leosztott, de igazuk van. Én épp olyan kínálok egy lányank mindig, amilyet elvárok tőle. Tehát a farkam ne legyen büdös ha beveszi, s neki se legyen kellemetlen a szaga/ize. ;)

Tanulj fiam és legyél igényesebb.

2017. márc. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%

9es vagyok.


Viszont sokan irtóznak a természetes illatoktól is, nők és férfiak is. Én úgy vagyok vele, hogy a puncinak punci illata legyen, ne tusfürdő vagy intim mosakodó!

Tehát nem kell, hogy frissen mosott legyen, de legyen tiszta, és ne legyen állott. Pl ha párom munka után este 6kor fürdik, akkor ha 9-11kor este szexelünk, ne fürödjön előtte megint. Majd utána :D


A büdös meg a természetes illat nem ugyanaz

2017. márc. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!