Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van ez egy perverz álom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez egy perverz álom után? 19/F

Figyelt kérdés
Ha van egy perverz álmom valamelyik lány ismerösömmel, akkor az álom után mindennél jobban kívánom öt, és alig várom hogy masztizhassak rá. Viszont akkor is igy van ha az a perverz alom olyan lannyal volt, akire pl probaltam masztizni par nappal ezelott de nem ment mert tul unalmas volt. Egy alom miert valtoztatja meg ennyire ezt?
2020. febr. 3. 12:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Annyit kihagytam hogy nem rögtön ébredés utan kivanom hanem orakkal kesobb amikor eszembe jut hogy mit is almodtam
2020. febr. 3. 12:29
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
Azért mert az álom a tudat alattid tiszta, kontroll nélküli kivetülése. Tudat alatt vágysz az adott lányra, csak a tudatos éned addig blokkolta valamiért a vágyat.
2020. febr. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
most nálunk is van egy alom, 6 szép kiskutya!
2020. febr. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudat alatt dobál mindenfélét az agyad, szokatlan ötleteket, érzéseket, amiket tudatosan nem tudsz előhívni (unalmas maszti), ezért olyan érdekes és birizgáló. Amúgy viszont nincs semmi ilyen törvényszerűség, mint amit #2-es ír, hogy akivel álmodban szexelsz, arra vágysz tudat alatt. A szexuális álmokat bizonyos személyekkel inkább nevezném rémálomnak...
2020. febr. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!