Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitol lehet egy penisz olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitol lehet egy penisz olyan, mintha libaboros lenne?

Figyelt kérdés

Letezik, hogy a human papilloma virus egyik fajtaja altal okozott borszinu gombostufejnyi szemölcsök boritjak el?

Hala a modern tarskeresesnel a pasi kuldott fotot randi elott. Az apropoja az volt, hogy tul nagynak talalom-e.

Mar nemcsak az zaklat fel, hogy egy gyonyoru arcu, testu, amugy farku ficko ugrott, hanem mivel 18 eves, jo szandekkal meg is irtam neki. Mar attol rettegek, megbantottam egy fiatal erzekeny ember, ha megsem betegseg lenne.

Apolt, kozeposztalybeli ijesztoen fiatal nyugat-europai fiu es neki is lehet. Sajnos ez kezzel atviheto.

Gonosz duma nem erdekel. Egyeb komoly otlet, mitol lehet libabor szeruen pottyos?

Isten orizz tole, csak aggodom erte.


2020. febr. 3. 23:14
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Huhh azta....ez túl sok egyszerre
2020. febr. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Lehet pearly penile papules is. Nézd meg a gugliban és hasonlítsd össze.
2020. febr. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Neked már úgy is mindegy.
2020. febr. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kettes, nagyon koszonom! Nem az, de egy angol cikkben megtalaltam, hogy a tovon megjeleno hasonlo pottyok mitol lehetnek. Tobb dologtol is, es egyik sem fertozo, sot nem is szamit korosnak.

Hatha mas okul ebbol.

Most borzaszto lelkifurdaladom van, belegazoltam egy lelekbe, de megiscsak az egeszseg a fontos.

En meg akkora luzer vagyok.

2020. febr. 3. 23:31
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

Nem a te hibád

Ne érezd magad rosszul emiatt

2020. febr. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Fordyce spots!! Ez az. Szajon is es penisz to en is megjeleno. Artalmatlan, alkati adottsag, nem fertozo, Kizarolag esztetikai problema!

Koszonom, igyekszem nem utalni magam erte. Nem volt gusztustalannak, csak aggaszto. Remelem a problema tulajdonosa jobban erzi magat, mint en.

2020. febr. 3. 23:39
 7/9 anonim ***** válasza:
15%
Soha nem értettem, hogy a nők hogy tudják egy pasira azt mondani, hogy gyönyörű az arca. Oké, mi pasik használjuk nőkre, de nők ránk... Egy pasi jóképű lehet, piryke csak nem pasi vagy?
2020. febr. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem, de az izlesem a menopauza elotti finisben egy ven buzeranse lett.

Feminin no, fiatalon es a szobor es festmeny es poszterfiuk korszaka tort ki.

2020. febr. 4. 01:00
 9/9 anonim ***** válasza:
42%
Azért legalább a phaszt ismerni kellene...
2020. febr. 4. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!