Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egymással rokonságban lévő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egymással rokonságban lévő két fiatal szexuális vonzódása a téma. Van itt még valaki szexuális viszonyban rokonságon belül?

Figyelt kérdés
2020. febr. 4. 02:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Na már megint egy vérfertőző rémálom. Miért nem tudtok erről az aberációról leszokni?
2020. febr. 4. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Bárcsak ilyen egyszerű lenne. Védekezünk.
2020. febr. 4. 02:26
 3/13 cseppszi ***** válasza:
100%

Nagyon sok magyar faluban van rokonok között házasság a mai napig. Nem túl közeli rokonok ugyan de kimutatható a rokonság. Van erre valami törvény is, hogy milyen és hanyad fokú rokonságnál már engedélyezett a törvényes házasság is

(ha jól emlékszem másod unokatestvéreknél már lehet - de nem biztos) Én nem ebbe élek, de tudok ilyen esetekről és senkit se zavar.

2020. febr. 4. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a kérdés nem kamu, és a rokonság foka közeli, mondjuk testvér, unokatestvér, esetleg nagybácsi-unokahug, akkor a védekezés bölcs döntés, mert az utód terheltségére nagyobb esély van. Általában az ilyesmit a társadalom nem tolerálja, és ritka, hogy a tabu-érzést a vonzalom elsöpörje, szerintem egy adag érzelmi éretlenség, talán durvaság is kell hozzá. Ha mégis előfordult, más bajt nem okoz.
2020. febr. 4. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mennyire vagytok rokonok?
2020. febr. 4. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%

Ilyen az amikor az apa és az anya tezsvírek.

Ez a példakép az ilyen családban.

2020. febr. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

Mint írtad ez valóban nem ilyen egyszerű! 1000 meg 1 oka lehet, hogy miért talál egymásra két családtag ilyen módon épp ezért én pl. nem is ítélek el ezért senkit.

Az én életemben is volt egy nagyon rövid szakasz mikor anyukám könnyített rajtam két naponta esténként.. A helyzet szülte ezt a megoldást egy bizonyos problémára amit senki nem látott előre!

2020. febr. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kapcsolatban vagytok?
2020. febr. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%
Hetes irigyellek.
2020. febr. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%
#7 és #9 gyanús, hogy a százalékok megegyeznek :D
2020. febr. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!