Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azoknak milyen a szex, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoknak milyen a szex, akik nagyon akarnak babát? Jobb vagy rosszabb?

Figyelt kérdés

Mármint, ha egy nő nagyon gyereket akar, akkor el tudja engedni magát a szexben? Vagy csak az jár a fejében,hogy reméli most fog összejönni a gyerek?

Pasiknak ez milyen?

Élvezetesebb így,hogy nem kell védekezni vagy volt egyfajta feszültség?



2020. febr. 4. 08:21
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

Suerintem jobb

Sokkal

2020. febr. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
"lvezetesebb így hogy nem kell védekezni?" Szerinted?! A férfinak mindenképp, de tobbnyire a nok is vágynak a teljes értéku szexre. Gumival olyan mint gumicsizmában lábat mosni, a tabit most hagyjuk mert az nem nyújt olyan biztos védelmet.
2020. febr. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Férfiként plusz élvezeti faktor számomra, mikor mondom a nőnek aktus során, hogy most jól megtermékenyítem a petesejtedet. Persze nem teszek ilyet, mert még korai lenne, de azért teleélvezem odabent. 32F
2020. febr. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi úgy voltunk vele hogy nem görcsöltünk rá a dologra. Jön amikor jönni akar. Addig is kiélvezzük az együttléteket. Egyikünk sem stresszelt rajta hogy mikor jön a pici össze.

Szex egyértelműen jobb volt, nyílván sokkal jobb gumi nélkül csinálni és a végén punciba élvezni.

Mi nagyon kemény meneteket nyomtunk ezen időszak alatt. :D

2020. febr. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha hőmérőznek meg az órát lesik, biztosan feszültebb és kellemetlenebb a dolog, de nem hiszem hogy ez annyira rontaná az élményt.
2020. febr. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én férfiként ezt kifejezetten élveztem... egy egy jó szex után mondtam is, hogy ebből most milyen szép gyerek lenne😜. Szerencsére nem is görcsöltünk rá, és első lehetséges alkalommal össze is jött. És szép is lett. Annyi, hogy én lányt szerettem volna, de fiú lett... De ma már cseppet sem bánom.
2020. febr. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ahogy fent is írják, ha rágörcsölsz hogy percre pontosan "kell" akkor az egy idő múlva elég sokat le tud vonni az élvezeti értékéből.

Csináljátok "örömből" azzal a felütéssel, hogy ha sikerül, akkor sikerül és szeressétek egymást. Akkor viszont nagyon jó :P Egyébként is attól szeretnél gyereket akit szeretsz, az meg elég nagy plusz eleve.

2020. febr. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!