Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olya, hogy nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olya, hogy nagy korkülönbség miatt nem tudok lefeküdni a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
A lány 18 éves én pedig 27 és sokszor túl gyereknek tartom még, a viselkedése és felfogása alapján, és van pár dolog ami nem olyan közös bennünk, de ezek nem olyan nagy tényezők, persze mindezek ellenére nagyon szeretem és kívánom és ő is engem, de nem áll fel rá a vitorla rendesen, pedig sokszor kemény meg minden, de hosszabb előjáték után mikor ott lenne az idő vagy lelankad, vagy csak félig kemény. Tudat alatti állhat ennek a hátterében? Mert már nem ez az első próbálkozásunk és elsőre és másodjára is kudarcnak éltem meg, és ő is csalódott, nem szeretném harmadjára is, de most már ott tartok, hogy ugyan ez lesz következő alkalommal is.
2020. jan. 25. 00:31
1 2
 1/11 anonim válasza:
33%

A belsőd tudja ki kell neked, ott nem lesz ilyen gond!

Sztem engedd el őt most

2020. jan. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Urológiai...
2020. jan. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25%
Ezt így kép nélkül elég nehéz eldönteni...
2020. jan. 25. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%

Dehogy 27 évesen basszus erős tejében kell lenned még a Világot is meg kéne tudnod hágni nemhogy egy 18 éves kiscsajt.. itt 40-50 éves "Apukák" pumpolnak 16-18 -20+ éves csajokat ...

Ne legyél már hülye és fogd a korodra ... menj dokihoz bsszus


26N

2020. jan. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mivel nem vagyunk egyformák,szerintem elképzelhető.
2020. jan. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk ugyanolyanok, abszolut elofordulhat hogy ez az oka. Elotte massal (aki korodbeli) minden rendben volt? Betonkemeny?

Ha most talalkozol egy huszoneves csajjal ot jobban megkivanod?


Ha tul gyerekes mar most az elejen a lany akkor kesobb ez csak meginkabb fog zavarni, szerintem engedd el ezt a kapcsolatot. Ha meg csak a 3. Szexnel jartok friss lehet a dolog, nem lesz hosszu eletu ha kozben a csaj gyerekesen viselkedik sokszor amivel felidegesit, nem tudod vele megoldani majd a konfliktusokat, hiszti feltekenyseg etc

2020. jan. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%

Az hogy 18 éves nem feltétlen jelenti azt hogy gyerekes. És nem hiszem hohy sex közbe azon gondolkozdsz tudat alatt hogy mennyire gyerekes. De ha ennyire zavar hagyd el. Én egyébként imádom az idősebb pasikat és szerintem az a 9 év még nem olyan sok.

21/l

2020. jan. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
37%

Nem áll fel egy 18 évesre?.....


Keresés....


....


Lehetetlen művelet....

2020. jan. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Simán lehet mögötte az, hogy a gyerekes viselkedésű partnert tudat alatt inkább látod a gyerekednek (vagy simán egy gyereknek), mint érett partnernek, és ez bekavar a működésbe. Ne tévesszen meg a "férfi = érzelmek nélküli szexgép" sztereotípia, a többségünknek fontos, mi zajlik agyban.
2020. jan. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sokszor már úgy érzem, hogy nem is kívánom vele a sexet, fura ez egy férfi szempontjából.
2020. jan. 28. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!