Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy férfi akinek van régóta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi akinek van régóta párja és szemezget, flörtöl más nőkkel attól még lehet szerelmes a párjába?

Figyelt kérdés
2020. febr. 4. 21:45
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
már nemannyira.
2020. febr. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
ilyen fajta pasas nem ragad le egynél.
2020. febr. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 October15 ***** válasza:
71%

Lehetni lehet de eléggé meh..

Mármint nem mondom hogy soha a büdös életbe nem fordult még velem elő hogy kicsit flörtölősebbre sikerült egy beszélgetés mint kellett volna miközben éppen bnőm volt de nem sorozatosan és nem is igazán flörtölés céljából csak éppen úgy jött ki a beszélgetés.


Szemezgetni meg nem szemezgetek mert az én látásommal kiiiiiiiiiiiiifejezetten közel kell lenni ahhoz hogy legit szemezni tudjak valakivel. :D Szóval az éppen aktuális barátnőm effelől aztán teljesen nyugodt lehet minden körülmények között. :D

2020. febr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Amíg szerelmes az ember (legyen akár férfi akár nő) addig senki mást nem vesz észre a rózsaszín ködtől.

Lehet hogy szereti még a párját de másképp, nem szerelemből. Esetleg a megszokás tartja csak mellette.

2020. febr. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
a kezdeti szerelmes időszakban mindenki igyekszik a legjobb oldalát mutatni,így nem fér bele a más csajokkal való flörtölés. jobb esetben csak a szerelem miatt nem játszik ez,de van hogy az ember kicsapong... a hűség pedig nem tévesztendő össze a vaksággal. néha egy kis flört belefér,de ettől még szeretem a nőm,és nem lépnék félre. persze nem vagyunk egyformák...
2020. febr. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A szerelem az egy ilyen relatív fogalom... mihez képest?
2020. febr. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Sztem attól még lehet. Nézni lehet.
2020. febr. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet.
2020. febr. 5. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 mikeXxX ***** válasza:
Régen nem volt elég önbizalmam akkor csináltam ezt de max flört volt és vártam ki mit reagál. 40f
2020. febr. 5. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Persze.Attól még,hogy a nője is ugyanezt csinálja..

Vagy szemezgetünk,flörtölgetünk mindketten,vagy egyikünk sem.

Vagy fordítsuk meg.A férfi vajon hogy érezné magát,ha a nője szemezgetne,flörtölgetne más pasikkal?

Ettől még ugye nagyon,de nagyon szeretheti a férfit,nemigaz?

2020. febr. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!