Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azt mondjátok könnyen felismer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondjátok könnyen felismeritek, hogy ki itt a valódi nô és ki a férfi, de közben minden valódi nônek is azt mondjátok, hogy pasi, a valódi homikról még elhiszitek, hogy vaginájuk van. Nem unjátok még?

Figyelt kérdés

2020. febr. 4. 23:57
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Szerintem is kamu kérdés.


Én egyébként kommentelni szoktam. Ha valami nem eléggé “nôies” akkor máris jön a privi, hogy nem vagyok nô. Szerintem nem is volt dolgotok igazi nôvel azért keveritek össze, hogy ki a kamu és ki nem

2020. febr. 5. 00:28
 12/22 October15 ***** válasza:
Miért pontosan ti mi a rákot csináltok itt GYK-n amihez nőnek vagy férfinak kell lenni? :D Csak mert ha vki itt próbál meg csajozni hát annak kedves egészségére. :)
2020. febr. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
13# egyetértek. Mit számít az, hogy ki milyen nemû? Nincs bizonyíték semmire
2020. febr. 5. 00:36
 14/22 anonim ***** válasza:

Pont nem érdekel ki milyen nemű.

2 mondatból le szűrhető ki az aki intelligens, vagy csak próbál az lenni, vagy épp feltűnési viszketegsége van. Esetleg unatkozik.


80 Lányka ( vagy nem? )

2020. febr. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
15# ki az a 80 lányka?
2020. febr. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
#16 Há' Én. 😂
2020. febr. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


Tessék. Bár itt a nemi hovatarzozás kb egyértelmű, de az intelligencia már nem.

2020. febr. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..


Itt se intelligemcia se valóság. Ha mégis valós, hát csak sajnálni tudom.

2020. febr. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
62%

Minek foglalkozól vele. Nekem is sokszor írták, hogy biztos pasi vagyok, mert ílyet vagy olyat egy nő nem mond, vagy nem választ ilyen nicknevet. De aki meg nem ezt tette, sokáig beszélgettünk, mert lehetett vele, azok meg pontosan tudják, hogy nőnemű vagyok.


23L

2020. febr. 5. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
57%
E kérdés alatt összeállt Sherlock, Poirot, Batman, Miss Marple, Columbo ötöse, hogy 80%-ban kamu kérdésekről szóló oldalon, leleplezzétek a nagy rejtélyt: a Kamu embereket. Nem semmi ez a ötös.
2020. febr. 5. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!