Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Léteznek valódi férfi prostik?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek valódi férfi prostik? Akik ha azt kérem kinyalják és megujjazzák a puncimat, de nem kérnek viszonzást?

Figyelt kérdés
Volt hogy belebotlottam neten ilyen hirdetésbe, de főleg homoszexuálisoknak szóló dolog volt. Vannak olyanok akik direkt nőkkel foglalkoznak? És tényleg csak azt csinálják amit a vendég kér, nem várnak viszonzást, le sem vetkőznek? Mielőtt félre értené valaki, komolyan kérdezem, és nem kérek itteni jelentkezőket ingyen sem!! Hogy miért nem keresek ilyen pasit a való életben? Nem kérek az igénytelen, esetleg perverz férfiakból, nem szeretnék viszonzást nyújtani, nem szeretném magam kitenni egy esetleges erőszaknak, simán csak arra vágyom hogy "lustán" élvezhessem a dolgokat, mint ahogy a férfiak is sokszor csak kézimunkát/orált kérnek a prostiktól.
2017. jan. 12. 18:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak hát...Én nem ismerek egyet se, de volt barátnőm mesélte, hogy a fiának az osztálytársának az apja ebből él, nyílt titok volt. Hozzáteszem néger pasi nagy léccel..gazdag nők meg hívták és fizettek az élményért
2017. jan. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Én szívesen csinálnám viszonzás nélkül! Nem kell férfi prosti hozzá! Sok pasi van aki szívesen benne lenne! Amúgy meg a prostihoz mész ott nem attól kell félned hogy erőszakos lesz, avgy hogy perverz hanem attól hogy összeszedsz valami betegséget! De jobb ha tudod hogy nincs olyan pasi aki ne lenne perverz! Főleg egy prosti!
2017. jan. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Olyan férfiprostik biztosan vannak, akik biszexek, így a férfiak mellett szívesen fogadnak nőket is, és a pénzért cserébe természetesen csak azt csinálják, amit mondasz nekik. Abban viszont már nem vagyok biztos, hogy kizárólag női vevőkörből el tudnák tartani magukat, vagy megérné nekik kizárólag nők számára hirdetni. Esetleg akkor, ha van valami különleges tulajdonságuk, például egzotikus kinézet, bőrszín, vagy az átlagosnál jóval nagyobb méretű farok, mint amit az első válaszoló is említ.
2017. jan. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Rosszlányokon nézz szét a férfiak között, találsz egy számodra szimpatikusat, felhívod, egyeztettek, meglátogatod, élvezkedsz, ennyi.
2017. jan. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen,vannak heteró férfiprostituáltak is.Értelem szerűen azt teszik/tehetsz velük ammit akarsz,ha akarod viszonzod,akarod nem de fizetni kell érte.
2017. jan. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? Miért nem lenne jó ha valakit innen ismernél meg?
2017. jan. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ilyen nehéz erre találni valakit. Én nagyon szeretem például cirógatni, masszírozni, kényeztetni a lányokat. Nekem ez is elég. Egyszer csak azért mentem fizetőshöz, hogy cirógassam a testét.
2017. jan. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Vannak.
2017. jan. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 RRR ***** válasza:

vannak persze

de a mezei pasiknál is van ilyen ,hogy a szájára ülsz és addig nyal,ameddig te szeretnéd,más neki nem is kell

2017. jan. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9:

"mezei pasik", ehhh...

2017. jan. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!