Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nöként milyen típusú képeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nöként milyen típusú képeket érdemes kiraknom Tinderre és milyen leírást adjak meg?

Figyelt kérdés
Nincs feltöltött szám, hatalmas műszempillám,műkörmöm,műmellem,így nagy hátrányban vagyok a többi lányhoz képest?
2020. febr. 5. 08:16
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Kicsit pontosítanám a kérdésemet: irodai kép a munkahelyemen, hétvégi túrázós kép,egy sima szelfi,bulizós kép,ezek közül milyen képeket tegyek ki? Ha egyiket sem,akkor milyen típusút? Leírásban az elvégzett tanulmányaimon,munkámon,hobbimon kívül mit írjak le a profilomba?
2020. febr. 5. 09:12
 12/18 anonim ***** válasza:
Nőknél fontos ilyen szempontból hogy mindenképp legyen kép amin egyedül vagy, ne csak csoportképek bulikról, az bizonytalanságot feltételez. Amúgy szelfi vagy kirándulós kép teljesen oké. Magadról nem kell semmit kiírni, maximum annyit hogy komoly kapcsolat érdekel vagy ha nem, akkor azt ne írd ki. Ha nem akarsz 1000 embert aki csak meg akar dugni akkor érdemes kiírni hogy alkalmi nem érdekel.
2020. febr. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
51%
Budapesti, de jóóóóóval 40 feletti férfi? :-)
2020. febr. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nem vonzanak a nálam ennyivel idősebb férfiak.
2020. febr. 5. 10:04
 15/18 anonim ***** válasza:
😕😢😓😥😥😥
2020. febr. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nem kell műszempilla, sem hatalmas szilikoncici - bármily' meglepő a nők többségének egyik sincs, mégis találnak pasit, társat.

Egy egyszeri sima mosolygós képet tegyél fel, lehetőleg olyat ami a lehető legjobban hasonlít arra amilyen élőben is vagy (ne túl régit). Leírásra meg amit keresel, amilyen vagy, ami érdekel, hobbik, zene stb.

2020. febr. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 mikeXxX ***** válasza:

Pici tinder tapasztalatom van sőt nem is kicsi!

Én komoly párkapcsolatot kerestem ott is persze sok nő is ezt mondta ott hogy azt keres de aztán világos lett számomra hogy ez bizony egy húspiac ami ott megy akár nő vagy akár férfi vagy pontosan ott vettem észre mert képeket is cseréltem a profilomban és ott bizony minden világos lett mint a nap bár lett ott rendes kapcsolatom is de pont te is ezt fogod észre venni ha nincs smink meg stb akkor bizony értéktelen leszel ott. 40f

2020. febr. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Kérdésed alapján nincs túl sok önbizalmad. A tippem az hogy kövér vagy, szóval ha normális pasit akarsz akkor fogyj le.
2020. febr. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!