Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szoros vagy bortvalt? Nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roman00SA kérdése:

Szoros vagy bortvalt? Nem vagyok szoros sehol tehat ezert kerdem csajok mi jon be jobban melkasom hasam csupasz labon kezen van pici szor farkam honaljat szortelenitem ez igy bejon? Vagy nem tul ferfias?

Figyelt kérdés

2020. febr. 5. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Hónalj és hát csupasz,intim rész rövidre vágva, a többi testrész természetesen hagyva!

A férfias férfiakat szeretem

2020. febr. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
A mellkasodat, a lábadat és a karodat ne szőrtelenítsd!
2020. febr. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Melkasom csupasz csak a karjim meg a labaim szorosek
2020. febr. 5. 23:00
 4/7 anonim ***** válasza:
21%

En az eredendoen is szortelen es plusz borotvalt ferfiakert orulok meg. Ha kifejezetten gorog isten izmok vannak hozza, az nekem mualkotas.

Ha valaki maszkulin amugy, mar a csukloja is az, az allkapcsa, mittudomen, szamomra nem noiesseg, bzissag kerdese a szortelenseg imadata.

2020. febr. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
figyi, az izom és a testtartás százszor fontosabb mint a szőr. Feltételezem, hogy vékony vagy, ha nincs semmi szőröd, ezért inkább azzal törődj, hogy kis masszívitást pakolj magadra
2020. febr. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tudod te mit jelent a SZOROS vagy a SZŐRÖS ?

Legalább ilyenkor lennétek magyarok ha valaminek így megváltozik az értelme.

2020. febr. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%

Szőrös.


18L

2020. febr. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!