Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van aki szerint a badoo kamu?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki szerint a badoo kamu?

Figyelt kérdés
2020. febr. 6. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
A badoo kamu. Nem sokáig csináltam mert tele van kamu emberekkel, reklámmal és kb minden értelmesebb, használhatóbb dologért fizetni kellene. A tinder valamivel használhatóbb de igazából az is ugyanaz mint a badoo csak nem nyomja az ember arcába annyira hogy FIZESS-FIZESS-FIZESS...De a lenyeg ugyanaz. És aki fent van ezeken az sem igazi kapcsolatot keres.
2020. febr. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem mindenhol vannak fake emberek. Van akinek nincs szerencséje. Sok a kamu badoon. De én tudom cáfolni. Nekem 2 kapcsolatom is volt onnan az évek alatt. Illetve jó pár barátság is kialakult már ott ami már évek óta tart. Persze nekem is van negatív tapasztalatom. De ugyanannyi jó is. 27/L
2020. febr. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam hogy pl beirtam a városom ami egyebbkent eleg kicsi. 15.000 alatti, es szerintem tul sok embert adottt ki.
2020. febr. 6. 21:34
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Miért lenne kamu?

Hallood,a kanapémról nyakig gipszben napi rendszerességgel szedtem fel önkéntes ápolónőket.

Amikor lejárt a hát hónap táppénz,felmondtam a munkahelyen, vettem egy motort,és a nőkből élek.

Nem viccelek! Tényleg 😁😎😍

2020. febr. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Én elég sok csajt megdugtam badooról, úgyhogy azért akad nem kamus csaj is. A fizess dolog meg nem olyan vészes. Havi szinten 2-3000 ft nem a világ.
2020. febr. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Fizetnél az oldal használatáért, ha azt látnád, hogy alig van potenciális partner? Fizetne bárki?

Ha nincs bevétel, szerinted fenn tud maradni bármilyen szolgáltatás?

Rakd össze ezt a kettőt, aztán gondold végig, hogy mennyire lenne sikeres az üzleti modell kamu csajok nélkül. Bármelyik hasonló szolgáltatónál is.

És gondold végig azt is, hogy az igazi lányok mennyire gyorsan futnának világgá, ha 10x akkora nyomás alatt lennének.

Mert ha igazi lányok nem lennének ugyanúgy bedőlne.

2020. febr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az igazi kamu a Twoo! A Badoo sokkal "hihetőbb"

Ffi

2020. febr. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kár hogy nem lehet rajra beállítani nemzetet ha az ember külföldön keresgél
2020. febr. 6. 22:11
 9/9 anonim ***** válasza:

Minden netes oldal tele van kamusokkal (a Tinder is), de kis rutinnal ki lehet őket szűrni.

Fizetni vs. nem fizetni... Nah, ha egy buliban/randin meghívsz egy nőt egy italra azért nem fizetsz? Havi pár ezer nem fog gondolom a földhöz vágni - ha találsz hozzád passzoló partnert akkor szerintem egyáltalán nem drága.

Nevezheted lehúzásnak, de ezek az oldalak ezért csinálják, nem pusztán szeretetből tartják fent őket.

2020. febr. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!