Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány éves kortól van valakivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól van valakivel baj ha nem volt még kapcsolata, és nem szexelt?

Figyelt kérdés
Én szerintem már eléggé el vagyok késve. Nem tartom magam rondának, másoknak is szimpatikus szoktam lenni, de a csajozásban nem vagyok jó.
2020. febr. 6. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
3%

2-3

Meg is magyarázom. Ha óvodai szerelmed se volt és már óvodában nem voltál senkivel sem, és azóta sem, akkor barátom te egy igazi, vérbeli lúzer vagy. Szűzen fogsz meghalni.

Menj el papnak. Ott legalább a ministránsokkal lehet valami.

2020. febr. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Bármilyen életkorban baj ha csak picsogsz és önsajnáltatod magad. Viszont bármelyik életkorban dönhetsz úgy, hogy "kitörsz" a körből, megrázod magad és próbálkozol. A csajozást nem tanítják, te magad tanulod meg. Vagy másoktól ellesed hogy csinálják, vagy a saját tapasztalataid lévén - de ehhez próbálkozni kell, abból tanulsz. A várakozásból csak annyit, hogy nem történik semmi.
2020. febr. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Érdekelne hány éves vagy?

Mert én se vagyok egy Brad Pitt, de csak 28 éves koromban történt meg az első. Ha van rá esély hogy valakivel lefeküdj ragadd meg és ne engedd el.

32/F.

2020. febr. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért lenne veled bármi baj? Tökmindegy hány éves vagy, csak a felszínes emberek gondolják gáznak, de az ő véleményükre nem kell adni mert nem számít hogy mit gondolnak.

Ez nem valami verseny, és egyébként sem kötelező dolog...

Ha jól érzed magad így akkor élj így, ne hagyd hogy a társadalmi nyomás irányítson, ha pedig nem jó így akkor próbálkozz, tegyél érte. Nem tartozik senkire hogy voltál-e már valakivel csak rád, és amúgy sincs joga senkinek ítélkezni. Ne az vezéreljen hogy ki mit szól ahhoz ha ezt csinálod vagy azt csinálod, csakis az hogy neked mi a jó.

2020. febr. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerinted a homlokodra van írva? nekem sem volt senkim, 27 leszek, de ettől még totál normális életet élek, nem mellesleg alapból sem hiányzik a dolog, szóval igazából nem is teszek érte.
2020. febr. 7. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Pasinak 16év,

Nőnek 25.

Onnantól ciki.

De nem kell feladni 😉

2020. febr. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!