Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az normális, ha valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha valakinek soha nem volt még kapcsolata, eleinte szeretett volna, de már nem is szeretne? Volt már valakivel ilyen?

Figyelt kérdés

Lassan 20 éves leszek, lány vagyok, és még soha nem volt senkim. Már nem vagyok szűz, volt olyan is, amikor úgy volt valakivel, hogy lesz köztünk valami, de végül nem lett semmi. Kb 15-16 éves korom óta szerettem volna kapcsolatot, de nem kellettem senkinek. És nem csak azoknak nem, akikbe beleszerettem, hanem szó szerint senkinek se. Most úgy érzem, hogy már nem is szeretnék kapcsolatot, két dolog miatt. Az egyik, hogy jelenleg annyira össze van törve a szívem, és annyira depis vagyok, hogy nem gondolom, hogy ez lenne a megfelelő idő egy kapcsolatra. A másik, egy pár napja randira hívott egy fiú, de nagyon beijedtem. Olyan sokáig voltam szingli, hogy el se tudnám képzelni, hogy milyen lehet egy kapcsolat. És már inkább nem is szeretném, ehhez vagyok szokva, és ez így jó.

Én úgy érzem, hogy nem szeretnék kapcsolatot, de úgy is, mintha kötelező lenne kapcsolatra vágynom csak azért, mert még soha nem tapasztaltam, hogy az milyen.



2017. dec. 23. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Istenem...


20 évesen még nagyon fiatal vagy ahhoz, hogy "soha", meg, hogy feladd az egészet mert, "már nem is szeretne".


Csajszi, az élet most kezdődik számodra!



f38

2017. dec. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De tényleg "soha". Most ha a 20 évemből soha, akkor soha. És tényleg nem szeretnék. Ezt nem csak úgy mondom, komolyan is gondolom. Csak furán érzem magam emiatt.
2017. dec. 23. 19:24
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
Ilyenek ezek a telefon nyomkodós fiatalok. Buták mint a föld, ráadásul depisek is
2017. dec. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%

Velem ugyanez van, csak én 27 éves férfi vagyok.

Kapcsolatom sose volt, pár kaland igen, már nem is vágyom rá..

Én se tudom elképzelni se már szinte úgy az életet hogy van barátnőm...nem tudom milyen az.


Én megértelek kérdező!

2017. dec. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Csak furán érzem magam emiatt"



ez az önámítás tünete.

2017. dec. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Elég szánalmasan hangzik ez az eszmefuttatás, de ha neked így jó... több időd marad más dolgokra.
2017. dec. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem kellesz,helyre is hozom a szived ;) írj 21F
2017. dec. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha neked igy jo ez van.


Csak a sracnak is korrektul mondd el, mert lehet o is magara veszi, hogy vele lenne a baj.

2018. jan. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

4-es.Ez brutális hogy 27 éved dacára senki sem volt még.

Hány ilyen fiatal rohangál a világban?Elég sok úgy látom ha a környezetemben megfigyelem. A nők a hibásak mert átlagos férfit nem becsülnek meg.

2018. máj. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!