Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a párotok sokáig bírja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotok sokáig bírja szex közben (fél óra - 40 perc legalább), akkor az oráltól vagy ha kiveritek neki, hamarabb elélvez?

Figyelt kérdés

Néha azt hiszem én csinálom rosszul, hogy utóbbi kettőtől is relatíve soká megy el. Előző kapcsolatomban nem volt ez így, most ezért vagyok bizonytalan. Pedig élvezi ahogy csinalom, látszik meg mondja is persze.

(nem régóta vagyunk együtt, pár hónapja)

Perverz privát üzeneteket nem kérek.



2020. febr. 7. 09:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos pozikban főként ami a makkjat ingerli nagyon hamar el tud menni uh nem is maradunk benne sokaig. Akkor birja a legtovabb ha lovagolom vagy hatulrol van
2020. febr. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És oráltól, vagy ha kézzel csinálod neki, hamarabb elmegy mint szokott?
2020. febr. 7. 09:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Ahogy az 1- es írja. Nálam is. F.
2020. febr. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
meg kell találnod a megfelelő technikát, néha nálam is beüt ilyen "nem tudok elmenni" dolog, olyankor spéci dolog kell, extra érzés, mint kőkemény leszorítás vagy hátrahúzás orálnál, vagy amire azért nem tudtam még rávenni páromat, pedig olyankor az segítene, ha a fenekemmel is játszana amikor orálozik.
2020. febr. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
felébredt ember ejakuláció nélkül szeretkezik 2020-ban.
2020. febr. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező: az en parom nem, attol hamar elmegy ha jobban izgatom agyban ;) kerdezd meg (en tipikusan mondjuk szex utan szoktam) h ki inditja be a parodat. Az enyem imadja ha karmolom vagy a fulet simogatom de ez mind annyira egyeni :) de a parod vszinuleg arra is fel fog izgulni h latja te milyen izgatott vagy uh lehet inkabb a sajat elmenyeidre kene koncentralni :)
2020. febr. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jav nem ki hanem mi :D
2020. febr. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Helyzetfüggő, van hogy csak izgatom 20-25 percig, csak simogatom stb, amit szoktak előjátéknak csinálni, olyankor hamarabb elmegy mint amikor közösen kezdünk bele a dolgokba, de teljesen helyzet és hangulatfüggő, viszont nálunk az orál mindig gyorsabb. Nem szoktam kiverni neki.
2020. ápr. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!